Spotify 85 Yeni Ülkede Pazara Açılıyor

blank
Spotify'dan Yeni Ana Sayfa Güncellemesi Geldi

İçerik: Spotify 85 Yeni Ülkede Pazara Açılıyor

Spotify 85 Yeni Ülkede Pazara Açılıyor. Spotify’ın dünya çapında zaten sağlam bir dayanağı var, ancak daha da büyümek için hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde şirket, hizmeti “bir milyardan fazla” yeni kullanıcıya ulaştırma çabasının bir parçası olarak (ilk başta belli belirsiz) platformu 85 yeni pazarda başlatmayı planladığını doğruladı. Spotify, tüm bu yeni pazarlarda kullanılabilirliği sağlamak için platformuna resmi olarak 36 yeni dil desteği ekledi.

Spotify’ın Freemium Business Baş Sorumlusu Alex Nörstrom’a göre, şirket Asya, Afrika, Karayipler, Avrupa’daki pazarlara genişleyecek ve “en hızlı büyüyen internet nüfusuna sahip oldukları için özellikle Bangladeş, Pakistan ve Nijerya’yı odak alanları olarak seçti. Dünyada.” (Yeni pazarların tam listesini aşağıda bulabilirsiniz.) Spotify’ın listesindeki en dikkat çekici eksiklik, Tencent Music ile zaten bir ortaklığı olan Çin’dir – başka bir deyişle, nefesinizi tutmayın.

Girişin hemen dışında, bu yeni pazarlardaki kullanıcılar hizmetin eksiksiz küresel içerik kitaplığına erişebilecek ve şirket, göz atma ve arama sayfalarının “hizmeti kullandıkça yerel pazara ve dinleyicinin zevkine uyum sağlayacağını” söylüyor. Fırsatlar açısından Spotify, kütüphanesini her bir pazar için uyarlamak ve genişletmek için yerel sanatçılar ve hak sahipleriyle çalışmayı planladığını da söylüyor. Tüm söylenenlerle birlikte, ilk günkü deneyim ülkeden ülkeye farklılık gösterecektir – Nörstrom, bazı pazarların hız uğruna “zaman içinde gelişecek temel özellikler kitaplığı” ile piyasaya çıkacağını ve şirketin ürün kararlarını ve yatırımlar ilerledikçe. “

Yeni pazarların tam listesi arasında Angola, Antigua ve Barbuda, Ermenistan, Azerbaycan, Bahamalar, Bangladeş, Barbados, Belize, Benin, Butan, Botsvana, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cabo Verde, Kamboçya, Kamerun, Çad, Komorlar, Fildişi Sahili, Curaçao, Cibuti, Dominika, Ekvator Ginesi, Eswatini, Fiji, Gabon, Gambiya, Gürcistan, Gana, Grenada, Gine, Gine-Bissau, Guyana, Haiti, Jamaika, Kenya, Kiribati, Kırgızistan, Lao Demokratik Halk Cumhuriyeti , Lesotho, Liberya, Makao, Madagaskar, Malawi, Maldivler, Mali, Marshall Adaları, Moritanya, Mauritius, Mikronezya, Moğolistan, Mozambik, Namibya, Nauru, Nepal, Nijer, Nijerya, Pakistan, Palau, Papua Yeni Gine, Ruanda, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Solomon Adaları, Sri Lanka, St. Kitts ve Nevis, St. Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Surinam, Tanzanya, Timor-Leste, Togo, Tonga, Trinidad ve Tobago, Tuvalu, Uganda, Özbekistan, Vanuatu, Zambiya ve Zimbabve.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify 85 Yeni Ülkede Pazara Açılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör