Yeni OnePlus 9 Özellikleri Sızdırıldı

blank
Yeni OnePlus 9 Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Yeni OnePlus 9 Özellikleri Sızdırıldı

Yeni OnePlus 9 Özellikleri Sızdırıldı: OnePlus 9 teknik özellikleri, AIDA64 kıyaslama yazılımı ekran görüntülerine sahip bir ihbarcı tarafından sızdırıldı. OnePlus 9’un, OnePlus 9 Pro ve OnePlus 9 Lite varyantlarının yanı sıra OnePlus 9 serisindeki üç telefondan biri olması bekleniyor. OnePlus 9, ekran görüntülerine göre Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenecek ve 6.55 inçlik tam HD + ekrana sahip olacak. Her üç telefon da bir süredir haberlerde yer alıyor ve Mart ayında açıklanması bekleniyor.

OnePlus 9 özellikleri (beklenen)
Tipster TechDroider, OnePlus 9 için bir cihazın iç aksamıyla ilgili ayrıntılı bilgileri gösteren bir yazılım olan AIDA64’ün ekran görüntülerini paylaştı. piksel yoğunluğu ve 120Hz yenileme hızı. Kaputun altında, telefonun Qualcomm Snapdragon 888 SoC (lahaina) ve Adreno 660 GPU tarafından desteklendiği söyleniyor. OnePlus 9’un bu varyantının 8GB RAM ve 128GB depolama alanıyla gelmesi bekleniyor.

Optik açısından, OnePlus 9’un 12 megapiksel birincil sensörle geleceği söyleniyor. Bu, ekran görüntülerinde bulunan tüm yararlı bilgiler hakkındadır. Ancak, ihbarda bulunan bir takip tweetine göre, telefon 4.500mAh pil ile desteklenebilir ve kutuda bir şarj cihazı ile 65W hızlı şarjı destekleyebilir. Tipster ayrıca, OnePlus 9’un 30 fps’de 8K kaydı ve kablosuz şarjı destekleyeceğini bir dizi tweet aracılığıyla paylaştı.

Sızan teknik özellikler, önceki sızıntılar ve söylentilerle hemen hemen aynı doğrultuda. Telefon, 12GB’a kadar RAM ve 256GB’a kadar depolama ile gelebilir. Arkadaki birincil kamera, 48 megapiksel birincil sensör, 48 megapiksel ikincil sensör ve 8 megapiksel üçüncül sensör içerebilir. OnePlus 9, 30W hızlı kablosuz şarjı da destekleyebilir.

OnePlus’ın Mart ayında OnePlus 9 serisini tanıtması bekleniyor ancak şirketten aynı konuda bir açıklama gelmedi. Ayrıca OnePlus, OnePlus 9 serisi ile ilgili henüz herhangi bir özellik paylaşmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni OnePlus 9 Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor: OnePlus, orta seviye telefon serisine yeni bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör