Daft Punk Grubu 28 Yılın Ardından Ayrıldığını Açıkladı

blank
Daft Punk Grubu 28 Yılın Ardından Ayrıldığını Açıkladı

İçerik: Daft Punk Grubu 28 Yılın Ardından Ayrıldığını Açıkladı

Daft Punk Grubu 28 Yılın Ardından Ayrıldığını Açıkladı: Ayrıntılı kasklar takan, ünlüleri küçümseyen ve robot karakterleri varsayan Fransız elektronik müzik ikilisi Daft Punk ayrıldı. Grup haberi Pazartesi günü yayınlanan Epilogue başlıklı bir YouTube videosunda duyurdu.

Sekiz saatte 6 milyondan fazla izlenen videoda, grubun 2006 bilim kurgu filmi Electroma’dan sahneler yer alıyor. İkilinin çöle doğru yürüdüğünü, birisinin patladığı ve diğerinin uzaklaştığı, “1993-2021” ve ardından ekranda göründüğünü gösteriyor. İkili için bir yayıncı The New York Times’a ayrıldığını doğruladı.

Fransız müzisyenler Guy-Manuel de Homem-Christo ve Thomas Bangalter kaskların arkasındaki insanlardır. 2010 yapımı Tron: Legacy filminin müziklerini besteleyen ikili, altı Grammy Ödülü kazandı ve müzikleri ve mitolojileriyle çok sayıda müzisyeni etkiledi. Pharrell Williams’ın vokallerini içeren 2013 single’ı Get Lucky, Billboard Hot 100 listesinde 2. sıraya yükseldi. The Weeknd’in 2016 single’ı Starboy’da performans sergiledikleri, birlikte yazdıkları ve birlikte yazdıkları Starboy’da 1 numara yaptılar. -üretilmiş.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Daft Punk Grubu 28 Yılın Ardından Ayrıldığını Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

EA, Battlefield’a Odaklandığı İçin Need for Speed’i Geciktirecek

EA, Battlefield’a Odaklandığı İçin Need for Speed’i Geciktirecek: EA daha önce bir sonraki Need for …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör