iPhone 13 İle İlgili Yeni Söylentiler Yayılıyor

blank
iPhone 13 İle İlgili Yeni Söylentiler Yayılıyor

İçerik: iPhone 13 İle İlgili Yeni Söylentiler Yayılıyor

iPhone 13 İle İlgili Yeni Söylentiler Yayılıyor: Apple’ın iPhone 12 serisi yalnızca birkaç aydır sanal raflarda ve şimdiden cep telefonu dünyası dikkatini iPhone 13’e (veya Apple’ın bir sonraki amiral gemisini adlandırırsa) ve seriye katılmayı bekleyen diğer üç türe çevirdi: Analist Ming-Chi Kuo’ya göre iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max. En son söylenti: Apple Watch’ta her zaman 120 Hz açık ekran (ve birçok Android telefonun yıllardır sahip olduğu gibi).

İPhone 12’yi tanıtan son Apple etkinliğinden önce bile Apple’ın 2021 telefon serisi hakkında söylentiler dolaşıyordu. Ve sızıntılar ancak bir sonraki iPhone çıkış tarihine yaklaştıkça artacak. İPhone 13’ün fiyatı, tasarımı, özellikleri ve daha fazlası hakkındaki en son söylentileri bulmak için okumaya devam edin. Yeni bilgiler mevcut oldukça bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Şimdiye kadar, Apple’ın bir sonraki iPhone’unu ne zaman görmeyi bekleyebileceğimize dair resmi veya gayri resmi bir kelime yok. Genellikle, Apple’ın iPhone olaylarının ne zaman gerçekleşeceğini bir dereceye kadar doğrulukla tahmin edebilir ve buna göre bir çıkış tarihi tahmin edebiliriz. 2020, koronavirüs salgını nedeniyle üretimdeki gecikmeler sayesinde, iPhone olmadan sekiz yıldır ilk Eylül Apple etkinliğiydi. Ancak bu yıl Kuo, Apple’ın tedarik zinciri için her zamanki gibi işlerin olacağını tahmin ediyor. Durum buysa, iPhone 13’ü Eylül ayında bir etkinlikte görmeyi bekleyebiliriz.

Elimizdeki bilgileri sentezleyelim:

  • Apple, etkinliklerini Salı veya Çarşamba günleri düzenlemeyi sever.
  • iPhone çıkış tarihleri genellikle Apple’ın duyurularından bir buçuk hafta sonradır.
  • Genel olarak, yeni iPhone’lar Eylül ayının üçüncü haftasında, bir Cuma günü piyasaya sürülür.

iPhone 13 muhtemelen tanıdık görünecek
Henüz sızdırılmış renderlar veya pürüzlü videolar ortaya çıkmadı, ancak 2020’nin iPhone 5’in düz kenarlarının geri dönüşüyle birlikte oldukça önemli bir “levha şeklinde” yeniden tasarım gördüğünü göz önünde bulundurarak, 2021’de iPhone’un tasarımında büyük bir değişiklik beklemiyoruz. Apple’ın da önceki nesle göre telefonun boyutlarında herhangi bir değişiklik yapması beklenmiyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 İle İlgili Yeni Söylentiler Yayılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel 4a, Özellikleri Ve Hakkında Her Şey

Google Pixel 4A, Özellikler Ve Hakkında Her Şey: Google Pixel 4A 5G, şirketin en yeni …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör