Netflix Hesabınızı Nasıl İptal Edebilirsiniz ?

blank
Netflix Hesabınızı Nasıl İptal Edebilirsiniz ?

İçerik: Netflix Hesabınızı Nasıl İptal Edebilirsiniz ?

Netflix Hesabınızı Nasıl İptal Edebilirsiniz ? Netflix aboneliğinizi iptal etmek yalnızca birkaç dakika sürer. Ödediğiniz aylık abonelik sayısını azaltmanın kolay bir yoludur, özellikle de kendinizi Discovery Plus veya Disney Plus gibi başka bir yayın hizmetini izlerken Netflix’e dokunmadan bıraktıysanız.

Aboneliğinizi sonlandırırken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Kişisel bilgilerinize ne olur? Hesabınız tekrar açılabilir mi?

Netflix aboneliğinizi birkaç tıklamayla iptal edin
Aboneliğinizi iptal etmek için netflix.com/cancelplan adresine gidin ve hesabınız için kullandığınız e-posta adresi ve şifre ile oturum açın. Oturum açtıktan sonra iki seçeneğiniz olacak. Hesabınızı iptal edebilir, ancak bir sonraki fatura tarihinize kadar kullanmaya devam edebilirsiniz veya her ay biraz tasarruf etmek için planınızı düşürebilirsiniz.

Netflix’in hesabınız iptal edildikten sonra bile size promosyonlar ve yayın bilgileri ile e-posta göndermeye devam etmesini istiyorsanız kutuyu işaretleyin. Aksi takdirde, İptali Bitir etiketli düğmeyi tıklayın.

Netflix hesabınız için kablosuz operatörünüz gibi üçüncü bir şahıs aracılığıyla ödeme yapıyorsanız, Netflix aboneliğinizin durdurulması için bu şirketle iletişime geçmeniz gerekir.

blank

Hesabınız silinmedi … henüz
Aboneliğinizi iptal ettiğinizde Netflix, hesabınıza bağlı tüm bilgileri 10 ay boyunca saklar. Bu, o süre içinde aboneliğinizi yeniden başlatmaya karar verirseniz görüntüleme geçmişiniz, hesap profilleriniz ve favorileriniz gibi bilgilerin hala orada olacağı anlamına gelir.

Netflix’in bu tür bilgileri tutacağı mantıklıdır, ancak tüm kişisel verilerinizin 10 aylık sürenin bitiminden önce silinmesini istiyorsanız, fazladan bir adım atmanız gerekir.

Daha spesifik olarak, Netflix hesabınıza bağlı e-posta adresini kullanarak “privacy@netflix.com” adresine bir e-posta göndermeniz gerekir. Netflix, hesabınıza bağlı e-postaya referans veren farklı bir e-posta adresinden gelen istekleri kabul etmeyecektir. Aynı adresten olması gerekir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix Hesabınızı Nasıl İptal Edebilirsiniz ?

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Uçan Taksiler Havacılık Sektörünü Domine Edebilir

Uçan Taksiler Havacılık Sektörünü Domine Edebilir: Airbus ve Boeing dikkat – dünyanın en büyük uçak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör