Samsung Galaxy, En Az Dört Yıllık Güncelleme Sözü Veriyor

blank
Samsung Galaxy, En Az Dört Yıllık Güncelleme Sözü Veriyor

İçerik: Samsung Galaxy, En Az Dört Yıllık Güncelleme Sözü Veriyor

Samsung Galaxy, En Az Dört Yıllık Güncelleme Sözü Veriyor:

Samsung, Galaxy cihazlarının artık ilk lansmanlarından en az dört yıl sonra düzenli güvenlik güncellemeleri alacağını duyurdu. Yeni değişiklik, 2019’dan beri piyasaya sürülen 40’tan fazla Galaxy telefonu ve tableti için geçerli. Daha önce, Güney Koreli dev, cihazlarının çoğuna en az iki yıl boyunca güvenlik güncellemeleri sunmuştu. Samsung, cihaza bağlı olarak aylık ve üç ayda bir güvenlik güncellemeleri sağlar. Bu, amiral gemilerinin ve premium modellerin aylık güncellemeler alırken, orta seviye, bütçe seçenekleri ve önceki amiral gemilerinin üç ayda bir güncelleme aldığı anlamına gelir.

Dört yıllık güvenlik güncellemeleri döngüsüne uygun cihazların listesi Samsung Galaxy S21, Galaxy Fold, Galaxy Note 20 Ultra 5G ve Galaxy A10e dahil olmak üzere 31 akıllı telefonu içeriyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019), Galaxy Tab S6 ve Galaxy Tab S7 + gibi 12 tablet modeli içerir.

Samsung, yeni duyuru ile güvenlik güncellemelerinin dağıtımını aylık veya üç aylık bazda genişlettiğini söyledi. Bununla birlikte, güvenlik güncellemelerinin kullanıma sunulması için mevcut kriterler, sahip olduğunuz modele bağlı olarak değişir. Örneğin, bir Galaxy Note veya Galaxy S modeliniz varsa, aylık olarak güvenlik güncellemeleri alırsınız, ancak bu, bir bütçe Galaxy A modelinde veya Galaxy S8 gibi daha önceki bir amiral gemisinde geçerli olmayacaktır. üç aylık güvenlik güncellemelerini alması planlanıyor.

Samsung’un dört yıl boyunca aylık veya üç aylık güncellemelerde güvenlik güncellemeleri sağlayıp sağlamayacağına dair herhangi bir söz vermediğini belirtmek önemlidir. Bunun yerine, cihazların “en az dört yıl boyunca düzenli güvenlik güncellemeleri” alacağından bahsetti.

Ancak yine de Samsung’un Galaxy cihazlarına dört yıllık güvenlik güncellemeleri sağlama taahhüdü, normalde iki ila üç yıl boyunca güvenlik güncellemeleri sağlayan diğer Android üreticilerine karşı umut verici görünüyor. Google’ın kendisi de Pixel telefonlarında “en az üç yıl” güvenlik güncellemesi sunma sözü veriyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy, En Az Dört Yıllık Güncelleme Sözü Veriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel 4a, Özellikleri Ve Hakkında Her Şey

Google Pixel 4A, Özellikler Ve Hakkında Her Şey: Google Pixel 4A 5G, şirketin en yeni …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör