Samsung Galaxy F62’ye Kamera Güncellemeleri Geliyor

blank
Samsung Galaxy F62'ye Kamera Güncellemeleri Geliyor

İçerik: Samsung Galaxy F62’ye Kamera Güncellemeleri Geliyor

Samsung Galaxy F62’ye Kamera Güncellemeleri Geliyor ve raporlara göre kamera performansını ve kararlılığını artırıyor. Telefon geçen hafta piyasaya sürüldü ve 22 Şubat’ta ilk satışına çıktı ve şimdiden ilk güncellemesini alıyor. E625FDDU1AUB4 ürün yazılımı sürümü ile birlikte gelir ve ayrıca güvenlik yamasını Şubat 2021’e günceller. Galaxy F62, geçen yıl Ekim ayında Galaxy F41 ile başlayan nispeten yeni F serisindeki şirketin ikinci telefonu.

Twitter’da bir haberci tarafından paylaşılan değişiklik günlüğüne göre, Samsung Galaxy F62 ilk güncellemesini almaya başladı. Telefon 22 Şubat’ta ilk satışına çıktı ve E625FDDU1AUB4 ürün yazılımı sürümüyle gelen en son güncellemeyle en son Şubat 2021 güvenlik yamasını getiriyor. Ayrıca performans ve kararlılık açısından kamera iyileştirmeleri de getiriyor. Genel cihaz kararlılığı da iyileştirildi. Telefonun dörtlü arka kamera kurulumu ve tek bir selfie atıcısı var.

Galaxy F62 güncellemesinin boyutu yaklaşık 180 MB’dir. Güncelleme için bir bildirim almadıysanız, Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve yükle‘ye gidin ve burada görmelisiniz. Değilse, birkaç gün bekleyin ve bir bildirim almalısınız.

Samsung Galaxy F62 özellikleri
Galaxy F62, Android 11 tabanlı One UI 3.1 üzerinde çalışır ve 6,7 inç tam HD + Süper AMOLED Plus Sonsuz-O Ekrana sahiptir. Kaputun altında, Galaxy F62, 8GB’a kadar RAM ile birleştirilmiş sekiz çekirdekli Exynos 9825 SoC tarafından destekleniyor. 64 megapiksel birincil sensör, ultra geniş açılı lensli 12 megapiksel ikincil sensör, 5 megapiksel makro atıcı ve 5 megapiksel derinlik sensörü içeren dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahiptir. Ön tarafta 32 megapiksel selfie kamera sensörü var.

Telefon, microSD kartla (1 TB’a kadar) genişletilebilen 128 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelir. Ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü de vardır. Samsung Galaxy F62, 25W hızlı şarjı destekleyen 7.000 mAh pil içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy F62’ye Kamera Güncellemeleri Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör