Yeni Justice League, Hayranların Aklını Başından Alacak

blank
Yeni Justice League, Hayranların Aklını Başından Alacak

İçerik: Yeni Justice League, Hayranların Aklını Başından Alacak

Yeni Justice League, Hayranların Aklını Başından Alacak: Zack Snyder’ın Justice League’le ilgili yönetmenin kapsamlı bir şekilde yer aldığı yeni bir derinlemesine raporuna göre, Justice League Snyder Cut finalinde, “sıkı hayranların aklını uçuracak” bir süper kahramanın kameosu var. Joker rolünde Jared Leto ve Martin Manhunter rolünde Harry Lennix de dahil olmak üzere bazı sürprizlerin ortaya çıktığı göz önüne alındığında, bunun potansiyel olarak kim olabileceği belirsiz. Green Lantern’i rezil bir şekilde oynayan Ryan Reynolds, Twitter’da çoktan göz ardı etti. Elbette, Justice League Snyder Cut’ın mevcut DC film evreniyle bağlantı kurması gerekmediği gerçeği göz önüne alındığında, tamamen yeni bir karakter veya yeni bir yıldız tarafından oynanan eski bir karakterin yeni bir versiyonu olabilir.

Vanity Fair, Zack Snyder’ın Justice League’inin nasıl ortaya çıktığına dair perde arkasına bir bakışın derinliklerine gömülü olan Justice League Snyder Cut kahramanı kamera hücresinden söz ediyor. Rapor, Snyder’ın “DC’nin karakterler için resmi zaman çizelgesi” ile uğraşmak zorunda olmadığını belirtiyor – bu da Justice League Snyder Cut kahramanının daha önce görmediğimiz biri olma ihtimaline inanılıyor – ve yönetmen bunu yapabilir. “Adalet Ligi hikayesinin bu alt versiyonunun istediği yere gitmesine izin verin.” Sonuçta Snyder, Leto’nun Joker’i ve Superman’in siyah takımıyla çoktan kanonik olmayan şeyler yaptı.

Snyder, Justice League Snyder Cut için para almadığını, çünkü 2017’de sinemalarda yayınlanan Justice League’in orijinal versiyonunda sahip olmadığı yaratıcı kontrol istediğini açıkladı. Snyder ekledi: “Kimseye borçlu olmak istemedim ve [bir ücret ödeyerek] bu insanlarla müzakere güçlerimi oldukça güçlü tutmamı sağladı.” Snyder, Justice League’in çok uzun versiyonunu bitirmek için çok para kazandı: 70 milyon dolar. Bu, Snyder’ın dört yıl önce tüm çekimleri yaptığı zamanki 300 milyon dolarlık paranın üstünde. Yeni para büyük ölçüde post prodüksiyona ve çok sınırlı yeniden çekimlere gitti.

Yönetmen, Warner Bros. ve HBO Max’in başlangıçta Justice League Snyder Cut’ı bitirmek için bu kadar uğraşmaya istekli olmadıklarını ve Snyder’ın filmden ayrılırken dizüstü bilgisayarındaki ham görüntüleri yayınlamaktan çok mutlu olduklarını söyledi.

Snyder ayrıca eşi ve yapımcı ortağı Deborah Snyder sayesinde orijinal Justice League’i (İnceleme) hiç görmediğini açıkladı. Warner Bros. stüdyo lotunda Joss Whedon versiyonunun bir gösterimini izledikten sonra, Deborah ve (sorumlu yapımcı) Christopher Nolan, Zack’e şunları söyledi: “O filmi asla göremezsin.” Bir Warner Bros. yöneticisi Vanity Fair’e şunları söyledi: “Joss’un gerçekte ne yaptığını gördüğümüzde, bu çok şaşırtıcıydı. […] Herkes biliyordu. Çok garipti çünkü kimse ne kadar boktan bir şey olduğunu kabul etmek istemiyordu. ” Tabii ki, bu aynı zamanda Snyder’in iki saatlik orijinal Adalet Ligi kesintisi için de söylendi, bir yönetici bunu “izlenemez” olarak görüyordu.

Justice League Snyder Cut – Snyder tarafından öngörülen üç buçuk saatlik bir versiyon – dünya çapında 18 Mart’ta çıktı. ABD’de HBO Max, Asya’nın bazı bölgelerinde HBO Go ve Avrupa’da HBO hizmetlerinde satışa sunulacak. Hindistan için bir platform hakkında somut bir ayrıntı yok, ancak HBO’nun sahibi olan WarnerMedia “yerel ve küresel ortaklarla görüşmelerde bulunuyor ve kısa süre içinde daha fazla ayrıntıya sahip olacak” diyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Justice League, Hayranların Aklını Başından Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı

Yeni ‘Justice League’ Filminin Fragmanını Yayınlandı: Artık Zack Snyder’ın Justice League’in nasıl çalıştığını merak etmenize …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör