Yeni Lenovo ThinkPad’ler, Parmak İzi Okuyucuya Sahip Olacak

blank
Yeni Lenovo ThinkPad'ler, Parmak İzi Okuyucuya Sahip Olacak

İçerik: Yeni Lenovo ThinkPad’ler, Parmak İzi Okuyucuya Sahip Olacak

Yeni Lenovo ThinkPad’ler, Parmak İzi Okuyucuya Sahip Olacak:

Lenovo, ThinkPad serisine katılarak, yerleşik parmak izi okuyuculu bir güç düğmesi içeren yeni özelliklere sahip önceki dizüstü bilgisayarların yenilenmiş sürümlerini en son modellerini açıkladı. Şirket, X13 ve X13 Yoga’yı yeniden tasarlayarak onlara X1 Nano’lara benzer 16:10 en boy oranına sahip bir ekran sağladı. Bu, ekranlarının size e-postalar veya tweet’ler gibi görüntülediğiniz şeylerin daha fazlasını aynı anda gösterebileceği anlamına gelir. Yenilenen T14’lerle birlikte yeni X13 ve X13 Yoga, kolay kimlik doğrulama için doğrudan güç düğmesine entegre edilmiş bir parmak izi okuyucuyla birlikte gelir.

Bu modeller aynı zamanda X1 Nano’da da bulunan Lenovo’nun yeni insan varlığı algılama özelliğine sahip. Lenovo’nun varlık algılaması, bir radar sensörü kullanır, böylece dizüstü bilgisayarın önüne oturduğunuzda otomatik olarak tekrar açılabilir ve kaldığınız yerden hızla devam edebilirsiniz. X1 Nano incelememiz için yaptığımız testler sırasında, ultra geniş bant sensörünün iyi çalıştığını ve Nano’nun bu özelliği uygulamasının, rakip markaların rakip dizüstü bilgisayarlarına kıyasla “en tutarlı ve kullanımı en kolay” olduğunu gördük.

ThinkPad serisi için bir diğer önemli yeni özellik, yeni X13 ve T14s modelleri için FHD hibrit kızılötesi kamera. Her ikisi de 5G WWAN kartlarıyla donatılmıştır. Lenovo’nun yeni ThinkPad dizüstü bilgisayarları, WiFi 6e özellikli 11. Nesil Intel Core vPro işlemcilerle desteklenen yapılandırmalarla gelir. Bununla birlikte, en yeni AMD Ryzen 5000 Serisi mobil işlemcilerle desteklenen ThinkPad X13, T14s, T14, L14, L15 ve P14s dizüstü bilgisayarları da alabilirsiniz. Yeni dizüstü bilgisayarlara ek olarak Lenovo, üreticinin ilk Thunderbolt 4 monitör olduğunu söylediği yeni ThinkPad P40w ekranını da tanıttı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Lenovo ThinkPad’ler, Parmak İzi Okuyucuya Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör