2021 İçin En İyi Android Akıllı Saatler

blank
2021 İçin En İyi Android Akıllı Saatler

İçerik: 2021 İçin En İyi Android Akıllı Saatler

2021 İçin En İyi Android Akıllı Saatler: İster fitness izleme özellikleri için ister telefonunuza daha az dikkat dağıtan bir alternatif olarak kullanın, bir akıllı saat 2021’de teknik cephaneliğinize harika bir katkı olabilir. Ancak, bir Android telefonunuz varsa, Apple Watch bitmiş olabilir. soru, yalnızca Apple’ın iPhone’uyla uyumlu olduğu için (üzgünüm, Android kullanıcıları). Ancak, hemen hemen her bütçeye uygun birçok değerli smartwatch yarışmacısı var.

Android kullanıcıları için en iyi akıllı saati arıyorsanız, aşağıdaki önerilerimize göz atın. Google’ın Wear OS tarafından desteklenen saatleri iki nedenden dolayı önermediğimizi fark edeceksiniz: Geçen yıl pek çok yenisini incelemedik ve başlangıçta onlardan çok etkilenmedik. Ve şimdi Google Fitbit’i satın aldığına göre, şirketin ileride o markayı ve Fitbit işletim sistemini ikiye katlamasını bekliyoruz. Bu arada Samsung saatler, Android dostu Tizen işletim sistemini çalıştırıyor.

Fitbit Versa 3

blank

Versa 3, hem iOS hem de Android telefonlarla uyumludur ve sesli yardımcınız olarak Alexa veya Google Assistant arasında seçim yapmanıza izin verir. Bazı rakiplerinin sunduğu tüm uygulamaları ve akıllı özellikleri sunmaz, ancak sizi yolda GPS ve canlı kalp atış hızı bölgesi bildirimleri gibi takip etmenizi sağlayacak çok sayıda sağlık ve fitness özelliklerine sahip çok yönlü bir akıllı saattir. Uyku takibi için bu listedeki en iyisidir ve hatta gece boyunca SpO2 ve vücut sıcaklığı verilerinizin bir dökümünü verir (Fitbit Premium kullanıcıları için). Pil ömrü de çoğundan daha iyi: Ekran sürekli açıkken yaklaşık dört tam gün (ve gece) kullanımım var.

Samsung Galaxy Watch Active 2

blank

Active 2, bir EKG uygulaması ve düşme algılama dahil olmak üzere yeni Galaxy Watch 3 ile hemen hemen aynı akıllı saat özelliklerini yaklaşık yarı fiyatına sunuyor. Fiziksel dönen çerçevesi ve daha kalın çerçevesiyle Watch 3 kadar gösterişli değil, ancak daha az hantal ve gece ve egzersiz sırasında takması daha rahat. Active 2 aramaları, metinleri ve uygulama bildirimlerini yönetir ve ihtiyaç duyacağınız tüm temel fitness özelliklerinin yanı sıra Spotify desteği sunar. Ayrıca bu akıllı saatin LTE sürümünü de edinebilirsiniz; bu, yakınınızda Android akıllı telefonunuz olmadan hareket halindeyken aramaları yanıtlamanız için LTE bağlantısı sağlar.

Amazfit Bip S

blank

Para için daha fazla değer elde etmek istiyorsanız, Amazfit Bip S’den daha iyi bir anlaşma bulmak için zorlanacaksınız. Bu 70 dolarlık akıllı saat, bir iOS veya Android cihazla uyumludur ve kutuların çoğunu kontrol eder. özelliklerle birlikte gelir: kalp atış hızı sensörü, her zaman açık ekran, yerleşik GPS izleme ve bu listedeki herhangi bir cihazın en iyi pil ömrü. Bir şarjla 40 güne kadar veya GPS açıkken ve parlaklığı artırıldığında yaklaşık iki hafta yoğun kullanım elde edebilirsiniz (hala geri kalanının üzerinde ve ötesinde bir süre).

Estetik söz konusu olduğunda bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir, ancak plastik bir kasaya sahip ve ekran Samsung ve Apple’ın saatleri kadar parlak veya duyarlı değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2021 İçin En İyi Android Akıllı Saatler

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör