EA Games Yeni Oyunu ‘Anthem Next’i İptal Etti

blank
EA Games Yeni Oyunu 'Anthem Next'i İptal Etti

İçerik: EA Games Yeni Oyunu ‘Anthem Next’i İptal Etti

EA Games Yeni Oyunu ‘Anthem Next’i İptal Etti: BioWare’in jetpack yakıtlı bilim kurgu aksiyon oyununun yeniden teçhiz edilmiş versiyonu Anthem Next iptal edildi. BioWare, Anthem canlı hizmetini olduğu gibi çalıştırmaya devam edecek.

“BioWare’deki tüm oyun projelerimize karşı ilerleme kaydetmeye devam ederken, pandemi sırasında evden çalışmak verimliliğimizi etkiledi ve COVID-19’dan önce stüdyo olarak planladığımız her şeyi gereksiz strese sokmadan başaramayız. takımlar, “baş yapımcı Christian Dailey, iptali duyuran blog yazısında yazdı.

Bloomberg’e göre EA yöneticileri oyunu gözden geçirmek ve geliştirmeye devam edip etmeme konusunda karar vermek için bu hafta bir araya geldi. Görünüşe göre, çabaya değmeyeceğine karar vermişler.

Marş, Şubat 2019’da çıktı ve yaygın olarak bir karmaşa olarak kabul edildi. Mass Effect stüdyosu BioWare’den yeni bir çevrimiçi bilim kurgu evreni olarak hayranların Anthem için yüksek beklentileri vardı, ancak lansman sırasında oyun çığır açan aksaklıklar ve tutarsızlıklarla doluydu. Kotaku’nun Nisan 2019’da bildirdiği gibi, yıllarca süren yanlış yönetim, geliştiricilerin dönen kapısı ve acımasız bir kriz dönemi oyunun geliştirme sürecini gölgeledi. Marş, nihayet gönderildiğinde, hala alfa modundaymış gibi hissetti.

Piyasaya sürüldükten bir yıl sonra, deneyimli BioWare patronu Casey Hudson oyunu düzeltmek için bir plan hazırladı. Bu Sıradaki Marştı.

Hudson, 2020’nin sonunda Dragon Age yönetici yapımcısı Mark Darrah ile birlikte BioWare’den ayrıldı. Dailey, Darrah’ın rolünü üstlendi ve Anthem Next’in başına geçti.

Dailey bugünün blog yazısında “Oyun geliştirmek zordur” diye yazdı. “Bunun gibi kararlar kolay değil. İlerlerken, bir stüdyo olarak çabalarımızı lazerle odaklamamız ve Star Wars: The Old Republic’e kaliteli güncellemeler sunmaya devam ederken sonraki Dragon Age ve Mass Effect oyunlarını güçlendirmemiz gerekiyor.”

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: EA Games Yeni Oyunu ‘Anthem Next’i İptal Etti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör