LG Rollable Telefon Her An İptal Edilebilir

blank
LG Rollable Telefon Her An İptal Edilebilir

İçerik: LG Rollable Telefon Her An İptal Edilebilir

LG Rollable Telefon Her An İptal Edilebilir. Ocak ayında CES’te katlanabilir ekranlı heyecan verici yeni bir telefonun satışını yaptıktan sonra, elektronik devinin mobil işini satmayı düşündüğünü söyleyen raporlar ortaya çıktı. Pazartesi günü, Güney Koreli bir haber ajansı, şirketin akıllı telefon şubesi yeniden düzenlenirken LG’nin Rollable’ı iptal ettiğini bildirdi.

LG o zamandan beri birden fazla medya kuruluşuna telefonun iptal edildiğini reddeden beyanlar yayınladı. Bir LG sözcüsü Android Central teknoloji sitesine yaptığı açıklamada, “gelecekteki mobil ürünlerle ilgili böyle bir kararın kesinleştiğini kesin olarak inkar ettiğini” söyledi.

Salı günü LG, CNET’e LG Rollable’a olan ilgiden “son derece memnun” olduğunu söyledi, ancak telefon için lansman tarihinin henüz açıklanmadığını ekledi. Şirket şimdilik Rollable telefonun arkasında duruyor gibi görünüyor, ancak açıklamaları gelecekte planların değişmesi için kıpır kıpır bir alan bırakıyor.

Rollable’ın CES’te tanıtılmasının ardından CNET, 2021 sürümü için planlandığını doğruladı. Geçen sonbaharda LG Wing’i piyasaya sürdükten sonra, Rollable, LG’nin vızıltı yaratmak ve muhafazakar telefon tasarımından uzaklaşmak için ortak çabasının bir parçası gibi görünüyordu.

LG, telefon işinin olası satışı hakkındaki spekülasyonlar hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG Rollable Telefon Her An İptal Edilebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor: OnePlus, orta seviye telefon serisine yeni bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör