Samsung Galaxy Note 10’a Yeni Özellikler Geliyor

blank
Samsung Galaxy Note 10'a Yeni Özellikler Geliyor

İçerik: Samsung Galaxy Note 10’a Yeni Özellikler Geliyor

Samsung Galaxy Note 10’a Yeni Özellikler Geliyor:

Samsung Galaxy Note 10 serisi UI 3.1 güncellemesinin yayınlanmaya başladığı bildirildi. Yeni güncellemeyi ilk alanların Almanya’daki kullanıcılar olduğu söyleniyor, ancak Avrupa dahil diğer pazarlar da güncellemeyi yakında almalı. Samsung Galaxy Note 10+ ve Samsung Galaxy Note 10’u içeren Samsung Galaxy Note 10 serisi, Aralık 2020’de One UI 3.0 güncellemesiyle Android 11’e yükseldi. Her iki cihaz da Dinamik AMOLED ekran panelleri ve S- ile birlikte geliyor. Kalem desteği. Samsung Galaxy Note 10 serisi Ağustos 2019’da piyasaya sürüldü.

SamMobile, Almanya’daki Samsung Galaxy Note 10 serisi kullanıcılarının One UI 3.1 güncellemesini almaya başladığını bildirdi. Güncellemenin hem Samsung Galaxy Note 10+ hem de Samsung Galaxy Note 10 akıllı telefonlar için aynı N97xFXXU6FUBD ürün yazılımı sürümünü taşıdığı söyleniyor. Güncellemenin ayrıca Mart 2021 Android güvenlik yamasını da taşıdığı bildiriliyor.

One UI 3.1’e nasıl yükseltilir
Uygun bir Samsung Galaxy akıllı telefonunuz varsa, güncellemeyi otomatik olarak almalısınız. Henüz One UI 3.1’e yükseltmediyseniz, Ayarlar> Sistem güncellemeleri> Sistem güncellemelerini kontrol et> Şimdi indir> Güncellemeyi yükle seçeneğine giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 serisi, Aralık 2020’de One UI 3.0 ile Android 11 güncellemesini almaya başladı. One UI 3.0, diğer özellikler ve güvenlik iyileştirmelerinin yanı sıra kullanıcılara yenilenmiş bir UI tasarımı ve kilit ekranı widget’larını tanıttı. Android 11’e özgü yeni özellikler arasında sohbet balonları, medya oynatma widget’ları, konuşma bölümleri ve tek seferlik izinler bulunuyordu.

One UI 3.1’deki yenilikler nelerdir?
Samsung Galaxy Note 10 serisi için One UI 3.1 güncellemesi, Android 9 (Pie) veya üzeri sürümlere sahip uyumlu Samsung Galaxy cihazları arasında geçici dosya paylaşımına izin veren blockchain tabanlı bir uygulama olan Private Share gibi özelliklerle Android 11 deneyimine dayanıyor. . Samsung Galaxy Note 10 serisi telefonlar ayrıca Eye Comfort Shield (mavi ışık filtresi) ve paylaşmadan önce GPS konum verilerini görüntülerden kaldırma özelliğine sahip olacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Note 10’a Yeni Özellikler Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör