Spotify Artık, Sevdiğiniz Şarkıları Ruh Halinize Göre Çalabilecek

blank
Apple Music Sanatçılara Spotify'ın İki Katını Ödüyor

İçerik: Spotify Artık, Sevdiğiniz Şarkıları Ruh Halinize Göre Çalabilecek

Spotify Artık, Sevdiğiniz Şarkıları Ruh Halinize Göre Çalabilecek: Spotify’ın Beğenilen Şarkılar koleksiyonu, en sevdiğiniz parçaları bulmanın kolay bir yoludur, ancak ya hep ya hiç doğası onu dinlemek için idealden daha az yapar. Rap veya transla çarpışmanın yanı sıra gözyaşı sarsan baladları dinlemek istemeyebilirsiniz. Neyse ki, parçaları çok sık atlamanız gerekmeyecek. Spotify, Beğenilen Şarkıları türe veya ruh haline göre sıralamak için mobil uygulamalarında (üzgünüm, bu aşamada masaüstü sürümü yok) bir seçenek sundu.

Çalma listesinin üst kısmındaki bir filtre düğmesine dokunduğunuzda yalnızca belirli bir duygu veya stile uyan müziği görebilirsiniz. Zıplamaya hazırsanız tuzağa odaklanabilir veya rahatlama zamanı geldiğinde sakin bir müzik seçebilirsiniz. Bu özellik, en az 30 beğendiğiniz şarkı varsa devreye girer ve 15’e kadar kategori görürsünüz.

ABD, İngiltere, Kanada ve Güney Afrika dahil olmak üzere İngilizce konuşulan pazarlardaki kullanıcılar için sıralama seçeneği “önümüzdeki haftalarda” uygulamalara gelecektir. Hem ücretsiz hem de Premium üyeler için mevcut olacak. Bazı yönlerden bu, insanları çalmaya teşvik etmek kadar, en başta insanların şarkıları sevmelerini sağlamakla ilgili. Benzer temalı müziğin yanında kolayca çalabiliyorsanız, bir melodiyi sevmeye daha meyilli olabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify Artık, Sevdiğiniz Şarkıları Ruh Halinize Göre Çalabilecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi. Twitter, uzun süredir söylentilere göre uygulama içi devrilme …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör