EA’nın Yeni Oyunu Dragon Age, Multiplayer Oynanmayacak

blank
EA'nın Yeni Oyunu Dragon Age, Multiplayer Oynanmayacak

İçerik: EA’nın Yeni Oyunu Dragon Age, Multiplayer Oynanmayacak

EA’nın Yeni Oyunu Dragon Age, Multiplayer Oynanmayacak:

Bloomberg’in bir raporuna göre, bir sonraki Dragon Age oyunu artık başlangıçta planlandığı gibi çok oyunculu bileşenlere sahip olmayacak. Electronic Arts (EA) ve geliştiricisi Bioware, bir EA ve Bioware’in son çok oyunculu unvanı Anthem’in başarısızlığından sonra bir U dönüşü yaptıkları ve bunu tek oyunculu bir oyuna dönüştürdükleri bildirildi.

Geçtiğimiz yıl Noel civarında başlıkla takas edilmesine rağmen, EA yaklaşan oyun, çok oyunculu veya başka bir oyundan çok az oyun gösterdi. Bununla birlikte, 2015’ten beri çalışmalarda olduğu bildirildi, bu nedenle çok oyunculu gibi önemli bir bileşeni baltalama kararı, bir aksilik gibi görünüyor.

Görünüşe göre EA, tek oyunculu Star Wars Jedi: Fallen Order’ın başarıya ulaşmasının ardından Dragon Age’de vites değiştirmeye daha istekliydi. Bu arada EA, Anthem Next adlı Anthem devam filmini iptal etti, ancak mevcut oyunu desteklemeye devam edecek.

Stüdyo şefi Lara Miele geçtiğimiz günlerde EA’nın hayranların ne istediğini dinlediğini söyledi, “bu da bize yeşil ışıkla [yeni] Skate, College Football, Command & Conquer ve Battlefront II için ek içerikle sonuçlandı,” dedi IGN’e verdiği demeçte. Serinin en iyi tek oyunculu kampanyalarıyla tanındığı için, hayranlarının Dragon Age’de çok oyunculu olmanın yasını tutması pek olası değil. “EA, Dragon Age 4’ü Destiny tarzı bir hizmet oyunu olarak yayınlasaydı, muhtemelen gerçek isyan, “diye tweet attı Wirecutter’dan Arthur Gies.

EA’nın ayrıca 2015’ten beri çalıştığı iddia edilen ve kısa teaser dışında hiçbir zaman gerçekten görülmeyen bir oyun olan Gaia’yı iptal ettiği bildirildi. Şirket o zamanlar bunu “gücü ve yaratıcılığı ellerinize veren son derece iddialı, yenilikçi bir oyun” olarak tanımladı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: EA’nın Yeni Oyunu Dragon Age, Multiplayer Oynanmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör