Netflix, Terminator Animesi Üzerinde Çalışıyor

blank
Netflix, Terminator Animesi Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Netflix, Terminator Animesi Üzerinde Çalışıyor

Netflix, Terminator Animesi Üzerinde Çalışıyor: Netflix, Terminator evreninde geçen bir animasyon dizisi için ünlü Japon anime stüdyosu Production I.G ile eşleşiyor. Şirket, projeyi Netflix süper kahraman filmi Project Power’ın yazarı Matt Tomlin ile efsanevi manga Ghost in the Shell’in TV uyarlamalarını yapmakla tanınan stüdyo arasında bir ekip olarak faturalandırıyor, ancak şov hakkında çok az şey biliniyor. veya karmaşık Terminatör zaman çizelgesinde gerçekleşebilir.

Bu, Netflix’in Production I.G ile ilk çalışması değil. Ghost in the Shell çalışmasının ötesinde, stüdyo Psycho-Pass serisinin animatörü ve çılgınca popüler spor animesi Haikyu !! Ancak Netflix ile Production I.G, 2018’de uzun zamandır beklenen ikinci sezonun önümüzdeki ay Netflix’te çıkmasıyla başlayan B: The Beginning (başlangıçta Perfect Bones adıyla kurulmuş) adlı orijinal bir dizi üretti.

Netflix’in Japonya ve anime başkan yardımcısı John Derderian, Variety’ye yaptığı açıklamada, “Terminatör şimdiye kadar yaratılmış en ikonik bilim kurgu hikayelerinden biri ve zamanla dünyamızla daha alakalı hale geldi” dedi. “Yeni animasyon dizisi bu evreni daha önce hiç yapılmamış bir şekilde keşfedecek. Makineler ve insanlar arasındaki destansı savaşta hayranların bu harika yeni bölümü deneyimlemesini bekleyemeyiz. ” Yapım I.G’ye ek olarak, Netflix’in son iki Terminator filminin arkasındaki yapım şirketi olan Skydance Media’yı da getirdiği bildirildi.

Netflix, animeye yabancı değil. Çeşitli stil ve türlerin animasyonlu çalışmalarını içeren her şeyi kapsayan anime şemsiyesi, son yarım on yılın en sıcak akış hizmeti içerik kategorilerinden biri olmuştur.

Son birkaç yılda çok sayıda platform, hem mevcut anime dizilerini yayınlama haklarını elde etmek hem de yeni aboneler çekebilecek yeni, özel diziler geliştirmek için büyük paralar harcadı, Netflix tartışmalı bir şekilde pakete liderlik ederken, Funimation ve Viz gibi uzun süredir anime dağıtımcıları. Medya, akışlı lisanslama işinde önemli oyuncular haline geldi. Geçen yılın sonlarında Sony, anime yayın hizmeti Crunchyroll’u AT & T’den satın almak için yaklaşık 1,2 milyar dolar ödedi, ancak animeyi çevreleyen eğlence endüstrisinin coşkusunun bir başka kanıtı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Terminator Animesi Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak

Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak: Netflix, Valve’ın çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyunu …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör