Terraria, Yakın Zamanda İptal Edilen Stadia’da Yayınlanacak

blank
Terraria, Yakın Zamanda İptal Edilen Stadia'da Yayınlanacak

İçerik: Terraria, Yakın Zamanda İptal Edilen Stadia’da Yayınlanacak

Terraria, Yakın Zamanda İptal Edilen Stadia’da Yayınlanacak: Terraria ne de olsa Stadia’dan çıkacak. Android Police tarafından tespit edilen bir oyun gönderisinde, geliştirici Re-Logic, Google ile aralarındaki farklılıkları giderdikten sonra limanda çalışmaya devam ettiğini söyledi.

Re-Logic Cuma günü yaptığı açıklamada, “Bir aylık zorlamadan sonra (ve hayranlarımızın yoğun desteğiyle), Google nihayet ulaştı ve durumla ilgili çok fazla şeffaflık sağladı ve tüm hesaplarımıza yeniden erişim sağladı. . “Stadia ekibinin ve 505 Games’teki ortaklarımızın gösterdiği sıkı çalışma nedeniyle, Terraria’nın Google Stadia’da yakında piyasaya sürülmesine izin vermeye karar verdik.”

Açıklamada yer alan “durum” ay başında patlak verdi. Terraria’nın ortak oluşturucusu ve Re-Logic CEO’su Andrew Spinks, şirketin stüdyonun YouTube, Gmail, Drive ve Play hesaplarını askıya almasının ardından Google’ı patlatmak için Twitter’a gitti. Spinks o sırada, “Hizmet şartlarınızı ihlal edecek hiçbir şey yapmadım, bu yüzden bunu, bu köprüyü yakmaya karar vermekten başka hiçbir şekilde yapamam,” dedi. “Yandığını düşünün. @ GoogleStadia için #Terraria iptal edildi. Şirketim, ilerleyen platformlarınızın hiçbirini artık desteklemeyecek. “

Re-Logic sözcüsü Engadget ile yaptığı röportajda hikayenin stüdyo tarafını anlattı. Spinks ve ekibinin sorunu birkaç hafta içinde çözmeye çalıştığını, ancak Google desteğiyle defalarca duvara çarptığını söylediler. Tweet fırtınası, stüdyonun durumu denemek ve çözmek için son çare oldu. Yakın tarihli bir Bloomberg raporuna göre, Google, Stadia’da Red Dead Redemption II gibi oyunları almak için on milyonlarca dolar harcadı, bu nedenle limanı yaptırmak için finansal nedenler de olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Terraria, Yakın Zamanda İptal Edilen Stadia’da Yayınlanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör