OnePlus 9R, Mart Ayında Piyasaya Sürülecek

blank
OnePlus 9R, Mart Ayında Piyasaya Sürülecek

İçerik: OnePlus 9R, Mart Ayında Piyasaya Sürülecek

OnePlus 9R, Mart Ayında Piyasaya Sürülecek:

OnePlus’ın özellikle yoğun bir Mart ayı olabilir. Ünlü haberci Ishan Agarwal 91Mobiles’e yaptığı açıklamada, OnePlus’ın Mart ayında daha düşük maliyetli 9R akıllı telefon (yukarıdaki 8T’ye bakıyorsunuz) ve standart 9, 9 Pro ve şirketin de dahil olduğu en az dört cihazı tanıtacağını söyledi. daha önce akıllı saatle dalga geçiyordu. Agarwal, 9R veya saat için paylaşacak yeni özelliklere sahip olmasa da, Evan Blass’ın 9R adının web kanıtını bulmasından sadece günler sonra geliyor.

9R daha önce 9E veya 9 Lite olarak söylendi ve OnePlus’ın normal amiral gemileri ile Nord N serisi gibi bütçe cihazları arasındaki boşluğu doldurabilir. 6.5 inçlik 90Hz ekranı, Snapdragon 690 yongası veya 64MP ana kamerasıyla kimseyi etkilemez, ancak Nord N10’un 6GB belleğinden ve 4.300mAh pil paketinden daha fazla RAM ve pil (sırasıyla 8GB ve 5.000mAh) sunabilir. . 9 ve 9 Pro’nun her ikisinin de daha pürüzsüz 120Hz ekranlar, daha güçlü Snapdragon 888 yongaları ve yükseltilmiş kamera teknolojisi (daha düşük çözünürlüklerde ise) içermesi bekleniyor, bu nedenle bütçeniz izin veriyorsa fazladan harcama yapmak için hala net bir teşvikiniz olacak.

Bu arada OnePlus saati, Oppo Watch RX ile bazı ortak noktaları paylaşan dairesel bir Wear OS saati olabilir.

İddialar doğruysa, OnePlus’ın yakın gelecekte 9R, saat ve diğer tekliflerle dalga geçmeye başlamasını bekleyebilirsiniz. Bunun şimdiye kadarki en büyük OnePlus lansmanı olacağını söylemek güvenli – dört yeni ana ürüne ve çoğu kullanım durumunu kapsayan eksiksiz bir telefon yelpazesine sahip olacak. Hayranların mutlu olup olmayacağı başka bir hikaye (uzlaşılmış bir 9R cihazı tam olarak “Never Settle” diye bağırmaz), ancak en azından seçim yapmaktan zarar gelmeyecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 9R, Mart Ayında Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı. Apple, Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen neredeyse tüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör