Redmi K40, Poco Markası İle Tüm Dünyada Piyasaya Çıkacak

blank
Redmi K40, Poco Markası İle Tüm Dünyada Piyasaya Çıkacak

İçerik: Redmi K40, Poco Markası İle Tüm Dünyada Piyasaya Çıkacak

Redmi K40, Poco Markası İle Tüm Dünyada Piyasaya Çıkacak:

Redmi K40, bir sertifika web sitesinde bulunan bir listeye dayanarak, küresel olarak bir Poco telefonu olarak piyasaya sürülebilir. Redmi K40 serisi, 25 Şubat’ta Çin’de tanıtıldı ve vanilya Redmi K40, Redmi K40 Pro ve Redmi K40 Pro + içeriyor. Bir rapor, Redmi K40’ın diğer bölgelerde Redmi telefonu olarak piyasaya sürülmeyebileceğini, bununla ilişkili bir model numarası taşıyan bir telefonun sertifika sitesinde Poco markasıyla listelendiğini öne sürüyor. Bu, Xiaomi’nin Redmi telefonlarından birini Poco telefon olarak yeniden markalaştırdığı ilk sefer olmayacak.

Infocomm Media Development Authority (IMDA) ‘daki bir listeye göre, M2012K11AG model numaralı bir telefon Poco markası altında piyasaya sürülecek. Bu model numarasının Redmi K40’ı gösterdiği söyleniyor, bu da yakın zamanda tanıtılan Redmi telefonun Çin dışındaki bölgelerde Poco telefon olarak piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Xiaomi, Redmi K40 serisini Çin’de piyasaya sürdü ancak uluslararası kullanılabilirliği ile ilgili ayrıntıları paylaşmadı.

IMDA listesi ilk olarak 91Mobiles tarafından tespit edildi ve bağımsız olarak Gadgets 360 tarafından doğrulandı. Poco’nun şu an itibariyle yeni bir telefonda herhangi bir bilgi paylaşmadığı unutulmamalıdır. Geçmişte Xiaomi, birkaç Redmi telefonunu yeniden markalaşmış bir Redmi 9C olan Poco C3, diğerlerinin yanı sıra biraz değiştirilmiş bir Redmi Note 9 Pro olan Poco M2 Pro gibi Poco telefonlara dönüştürdü.

IMDA listesi, M2012K11AG model numaralı Poco telefonun 5G bağlantısı, Bluetooth ve Wi-Fi ile geleceğini söylüyor. Telefonun yeniden markalaşmış bir Redmi K40 olduğu ortaya çıkarsa, teknik özellikleri oldukça açık.

Redmi K40 özellikleri
Redmi K40, Android 11’de MIUI 12 ile çalışır. 120 Hz yenileme hızına, 360 Hz dokunmatik örnekleme oranına ve 1.300 nit en yüksek parlaklığa sahip 6.67 inç tam HD + (1.080×2.400 piksel) ekrana sahiptir. Telefon, 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar depolama alanına sahip sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenmektedir.

Fotoğraflar ve videolar için Redmi K40, 48 megapiksel birincil sensör, ultra geniş açılı lensli 8 megapiksel ikincil sensör ve makro lensli 5 megapiksel üçüncül sensör içerir. Ön tarafta, özçekimler ve görüntülü sohbetler için 20 megapiksel sensör bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi K40, Poco Markası İle Tüm Dünyada Piyasaya Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı. Apple, Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen neredeyse tüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör