Yeni Realme GT 5G’nin Öne Çıkan Özellikleri

blank
Yeni Realme GT 5G'nin Öne Çıkan Özellikleri

İçerik: Yeni Realme GT 5G’nin Öne Çıkan Özellikleri

Yeni Realme GT 5G’nin Öne Çıkan Özellikleri:

Realme GT 5G perakende kutusu resmi Weibo’da resmi lansmanından önce görüldü. Ayrı olarak, karşılaştırma sitesi Geekbench RMX2202 model numaralı bir Realme telefon listeledi. Bu şimdiye kadar Realme GT 5G ile ilişkilendirildi. Geekbench listesi, yaklaşan Realme akıllı telefonun 12GB RAM’e sahip olacağını gösteriyor. Realme GT 5G, cam sırtlı normal modele ek olarak, deri sırtlı ve siyah renkli şeritli farklı bir varyantta gelecek.

Eski Oppo Başkan Yardımcısı Brian Shen, Realme GT 5G’nin perakende kutusu resmini Weibo’da yayınladı. Kutu, Realme GT 5G’nin yakın zamanda Realme tarafından tanıtılmış olan Realme GT Ares Special Edition-Dawn olarak adlandırılabilecek “Bumblebee” deri modeline ait gibi görünüyor. Shen ayrıca deri varyantın arkasını gösteren başka bir resim yayınladı.

Çevrimiçi olarak yayınlanan görüntülere ek olarak Geekbench, Realme GT 5G gibi görünen bir telefon da listeledi. Çevrimiçi liste, daha önce bir sertifika sitesinde Realme Race (Realme GT 5G’nin kod adı) olarak görünen RMX2202 model numaralı bir Realme telefonunu göstermektedir.

Geekbench listesine göre telefon 12GB RAM ile geliyor ve Android 11 üzerinde çalışıyor. Ayrıca temel saat hızı 1.8GHz olan sekiz çekirdekli bir SoC’ye sahip. Liste, SoC’nin tam adını açıkça göstermese de, Snapdragon 888 olduğuna inanılan “lahaina” kod adını taşıyor.

Geekbench, teknik özelliklerin dışında tek çekirdekli 1,138 puan ve çok çekirdekli 3,572 puanla listelenmiş telefona sahip.

Geçen hafta RMX2202 model numaralı aynı Realme telefonu, 12GB LPDDR5 RAM, 256GB UFS 3.1 depolama ve Snapdragon 888 SoC ile AnTuTu kıyaslama uygulamasında ortaya çıktı. AnTuTu listesi ayrıca 120 Hz yenileme oranını da listeledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Realme GT 5G’nin Öne Çıkan Özellikleri

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör