iPhone 13 Hakkında Söylentiler Devam Ediyor

blank
iPhone 13 Hakkında Söylentiler Devam Ediyor

İçerik: iPhone 13 Hakkında Söylentiler Devam Ediyor

iPhone 13 Hakkında Söylentiler Devam Ediyor: iPhone 12’nin satışa çıkmasından bu yana sadece birkaç ay geçmesine rağmen, Apple şimdiden bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu olan iPhone 13’e (ya da adı ne olursa olsun) odaklanıyor. Analist Ming-Chi Kuo’ya göre yeni telefonun dört versiyonunu görmeyi bekliyoruz: iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max. Ancak Apple’ın en yeni telefonlarını ne zaman tanıtmasını bekleyebiliriz?

Apple, henüz herhangi bir iPhone 13 etkinlik tarihinde ipucu vermedi. Bununla birlikte, Apple’ın geçmişine dayanarak, genellikle şirketin iPhone olaylarının ne zaman gerçekleşeceğini tahmin edebilir ve buna dayanarak bir çıkış tarihi hakkında bilgiye dayalı bir tahminde bulunabiliriz. Salgın 2020 için olağan seyrini değiştirirken, üretim gecikmeleri nedeniyle sekiz yıl içinde iPhone olmadan ilk Eylül Apple etkinliğini işaret ederken, Kuo, 2021’in şirketin tipik ritmine döneceğini tahmin ediyor.

Bu doğruysa, Eylül ayında bir noktada bir etkinlikte iPhone 13’ü ilk kez görmeyi bekleyebiliriz.

Apple, etkinliklerini genellikle Salı veya Çarşamba günleri düzenler ve iPhone çıkış tarihleri, genellikle Apple’ın yeni cihazları duyurmasından yaklaşık bir buçuk hafta sonra belirlenir. Genellikle, yeni iPhone’lar Eylül ayının üçüncü haftasında, bir Cuma günü piyasaya sürülür.

Birkaç yıl önce, gazeteciler Apple etkinlik zaman çizelgesini derinlemesine incelediler ve burada okuyabileceğiniz ilgi çekici bir İşçi Bayramı hipoteziyle ortaya çıktılar. 2021 takvimine göre, İşçi Bayramı kuralı, Eylül Apple etkinliğini (ve iPhone 13’ün açılışını) 17 Eylül çıkış tarihi ile 8 Eylül’e koyacaktı.

Apple bir olay duyurana ve telefonları gösterene kadar bunun doğru olup olmadığını bilemeyiz. Ancak önceden plan yapmak ve bir iPhone 13 için tasarruf etmek istiyorsanız, en azından şimdilik, Eylül zaman çizelgesine bahse gireriz.

Daha fazla bilgi için, iPhone 13’ün neden 120Hz her zaman açık ekrana sahip olabileceğini ve iPhone 12 incelememizi inceleyin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Hakkında Söylentiler Devam Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör