Lordstown Motors’un Elektrikli Aracı, Off-Road’a Hazır

İçerik: Lordstown Motors’un Elektrikli Aracı, Off-Road’a Hazır

Lordstown Motors’un Elektrikli Aracı, Off-Road’a Hazır:

Lordstown Motors, Endurance elektrikli kamyonunun tanıdık bir stratejiyle vahşi doğaya hazır olduğunu kanıtlamak istiyor: önemli bir yarışa giriyor. Autoblog, Lordstown’un 17 Nisan’da SCORE Dünya Çöl Şampiyonası San Felipe 250’de yarışacak olan Endurance Beta kamyonunun yarışa hazır bir versiyonunu açıkladığını bildirdi. Yükseltilmiş EV, daha büyük arazi tekerlekleri (daha geniş çamurluk işaret fişekleriyle birlikte), dört adet yüksek güçlü sürüş lambası ve aynalar, pencereler ve kabinin lükslerinin çoğu gibi ‘fırfırlar’ gibi ‘fırfırlar’ ile Meksika yarışına hazır.

Şirket şefi Steve Burns’e göre yarış, Endurance’ın gezegendeki “en sağlam, en sağlam” kamyon olduğunu, emisyonları azaltsa bile ideal olarak kanıtlayacak.

Her şey yolunda giderse, Lordstown yarışçısı elektrikli kamyonların zorlu koşullara hazır olduğuna dair daha fazla kanıt sağlayabilir. Off-road sürüşünün tümseklerini ve çürüklerini kaldırabilirlerse, kendi yol dışı gezileriniz için bir Dayanıklılık satın alma olasılığınız daha yüksek olabilir.

Ancak rekabet, elektrikli araçların mevcut sınırlamalarının altını çizebilir. Yarış, 290 millik bir parkuru kapsıyor, ancak sokaklarda giden Endurance’ın sadece 250 millik bir menzili var. Ağırlığın azaltılmasında bile, yarış varyantının rakipleri geçerken yarış ortasında yeniden şarj etmek zorunda kalacağı gerçek bir şans var. O halde, Lordstown’un kazanması pek olası değil – araçlarının menzilini geliştirene kadar, bu, motor sporları zaferi için gerçekçi bir tekliften çok bir yetenek kanıtıdır.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lordstown Motors’un Elektrikli Aracı, Off-Road’a Hazır

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör