Mi 11 Ultra, 50 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip Olacak

İçerik: Mi 11 Ultra, 50 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip Olacak

Mi 11 Ultra, 50 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip Olacak: Teknoloji ve akıllı telefon camiasında yayılan bir söylentiye göre Mi 11 Ultra’nın 50 megapiksel kamera sensörüne sahip olması bekleniyor. Bu görüntü akıllı telefonun isminden bahsetmiyor ve tam kamera modülü hakkında daha fazla bilgi bile vermiyor. Önceki bir rapor, iddia edilen Mi 11 Ultra’nın bir 50 megapiksel sensör ve diğer ikisinin 48 megapiksel olan üçlü bir arka kamera sistemine sahip olacağını iddia etmişti. Mi 11 Ultra’nın, Mi 11 serisi akıllı telefonların en üst seviye versiyonu olması bekleniyor.

Yadav, tweet’te Xiaomi’nin 50 megapiksel kameralı akıllı telefonunun kanıtının MIUI kamera uygulamasında bulunduğunu söylüyor. Görüntünün, Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı sensörlerin çözünürlüğünü gösteren bir listenin parçası olması mümkün olabilir. Xiaomi, Mi 11 Ultra hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Bu ayın başlarında, söylentilere göre Mi 11 Ultra’nın adının bir örneği, telefonun siyah ve beyaz renk çeşitlerini gösteren bir YouTube videosunda ortaya çıktı. Hızla kaldırılan video, üç sensörü barındıran büyük bir kamera modülünü gösterdi. Yükleyici, Mi 11 Ultra’daki üçlü sensörün 50 megapiksel birincil sensör, geniş açılı lensli 48 megapiksel sensör ve 48 megapiksel periskopik telefoto yakınlaştırma lensi içerdiğini iddia etti. Telefonun, bir delik delme bölmesine yerleştirilmiş 20 megapiksellik bir selfie atıcıya sahip olacağını iddia etti.

Mi 11 Ultra’nın, Aralık ayında Çin’de Mi 11’in piyasaya sürülmesiyle tanıtılan Mi 11 serisinin en üst seviye versiyonu olması bekleniyor. Telefon daha sonra geçen ay dünya çapında tanıtıldı. Mi 11 Ultra’nın Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından destekleneceğine dair spekülasyonlar çok yaygındır. 120Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç kavisli OLED ekrana sahip olabilir. IP68 su direnci ve 5.000 mAh pil ile gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mi 11 Ultra, 50 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor. Apple artık artan sayıda Intel Mac kullanıcısını kesmeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör