Artık iCloud Fotoğraflarınızı Google’a Aktarabileceksiniz

blank
Artık iCloud Fotoğraflarınızı Google'a Aktarabileceksiniz

İçerik: Artık iCloud Fotoğraflarınızı Google’a Aktarabileceksiniz

Artık iCloud Fotoğraflarınızı Google’a Aktarabileceksiniz: Artık Google Fotoğraflar’a aktarmak için iCloud Fotoğrafları koleksiyonunuzu manuel olarak indirmenize gerek yok. Apple, süreci otomatikleştiren yeni bir hizmet başlattı – tek yapmanız gereken teknoloji devinin Veri ve Gizlilik web sitesinde iCloud hesabınıza giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra, “Verilerinizin bir kopyasını aktarın” bölümüne gidin ve ardından neyi kopyalamak istediğinize bağlı olarak Fotoğraflar ve / veya Videolar’ın yanındaki onay kutusunu işaretleyin. Ardından işlemi tamamlayabilmek için Google hesabınıza giriş yapmanız istenecektir.

Yeni hizmeti kullanmadan önce, Apple Kimliğinizin iki faktörlü kimlik doğrulama kullandığından emin olmanız gerekir. Ayrıca, Google Foto hesabınızda yeterli depolama alanı olmalıdır, aksi takdirde aktarım kesinlikle tamamlanmayacaktır. İşlem sırasında gittiğiniz istemler size koleksiyonunuzun ne kadar büyük olduğunu gösterecek, böylece ne kadar alan boşaltmanız gerektiğine veya Google Drive’ın ücretsiz sürümünden daha fazla depolama alanına erişmeniz gerekip gerekmediğine dair bir fikir edineceksiniz. teklif edebilir.

Aktarım tamamlandığında, Google hesabınızdaki albümlerin ve videoların dosya adlarının “Kopya” ile başlayacağını göreceksiniz. Ancak yalnızca fotoğraflarınızın en son düzenlemeleri aktarılacak ve paylaşılan albümler gibi bazı içerikler hiç aktarılmayacaktır. Apple, bir aktarımı tamamlamanın üç ila yedi gün süreceğini ve bu süreyi isteğinizi doğrulamak ve tamamlamak için kullanacağını söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Artık iCloud Fotoğraflarınızı Google’a Aktarabileceksiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi

Twitter, ‘Tip Jar’ İle Bahşiş Vermeyi Resmileştirdi. Twitter, uzun süredir söylentilere göre uygulama içi devrilme …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör