Apex Legends, Solo Oyuncu Modunu Yayınlayacak

blank
Apex Legends Mobile Bu Ay Beta Sürümünü YayınlayacakEşleşmelerin çarpılmasını önlemek için üzerinde büyük harfler vardır. Bu tekli sırayı dereceli oyunda kullanamazsınız ve herhangi bir maçta altıdan fazla boş oyuncuya izin verilmez. Kaos Teorisi olayına gelince? Beklenen temalı görünüm ve yadigar çeşitlerini göreceksiniz, ancak aynı zamanda gelen bazı işlevsel değişiklikler de var. Bir Hayatta Kalma Yuvası, sizi geçici olarak halka dışı hasardan koruyan yeni bir Isı Kalkanı öğesi de dahil olmak üzere "durumsal faydalar" için bir yer sunar. Kalkan başlangıçta bir Ring Fury "Escalation Takeover" (yüzüğün ceplerinin güvenli alan içinde görüneceği) ile başa çıkmanıza yardımcı olmak için fırlatılıyor, ancak genellikle düşürülen müttefikleri canlandırmak veya savunmasız takımları seçmek için yararlı olacaktır. Bir Kostik kasabasını ele geçirme, hızlı hareket edenlere altın yağma eşyaları vaat eden bir "fare kapanı" ekler.

İçerik: Apex Legends, Solo Oyuncu Modunu Yayınlayacak

Apex Legends, Solo Oyuncu Modunu Yayınlayacak: Apex Legends, umduğunuz gibi olmasa da, nihayet kalıcı bir solo moda kavuşuyor. Respawn ve EA, 9 Mart’ta bir Kaos Teorisi Toplama Etkinliği ile birlikte (bundan sonra daha fazlası) Switch için Apex’i başlatmakla kalmayacaklarını, aynı zamanda “doldurulmayan” solo sıra seçeneği de sunacaklarını açıkladılar. Lobide bir kutunun işaretini kaldırın ve eşleştirme sistemi sizi takım arkadaşı eklemeden savaşa gönderecektir. Ne yazık ki, yine de ikili veya üçlülerle karşı karşıya kalacaksınız – bu, isteyebileceğiniz gerçek herkes için gerçek deneyimden daha yeni bir zorluk seviyesidir.

Eşleşmelerin çarpılmasını önlemek için üzerinde büyük harfler vardır. Bu tekli sırayı dereceli oyunda kullanamazsınız ve herhangi bir maçta altıdan fazla boş oyuncuya izin verilmez.

Kaos Teorisi olayına gelince? Beklenen temalı görünüm ve yadigar çeşitlerini göreceksiniz, ancak aynı zamanda gelen bazı işlevsel değişiklikler de var. Bir Hayatta Kalma Yuvası, sizi geçici olarak halka dışı hasardan koruyan yeni bir Isı Kalkanı öğesi de dahil olmak üzere “durumsal faydalar” için bir yer sunar. Kalkan başlangıçta bir Ring Fury “Escalation Takeover” (yüzüğün ceplerinin güvenli alan içinde görüneceği) ile başa çıkmanıza yardımcı olmak için fırlatılıyor, ancak genellikle düşürülen müttefikleri canlandırmak veya savunmasız takımları seçmek için yararlı olacaktır.

Bir Kostik kasabasını ele geçirme, hızlı hareket edenlere altın yağma eşyaları vaat eden bir “fare kapanı” ekler.

Güncellemeler oyunun temel mekaniklerini değiştirmeyecek. Bununla birlikte, solo seçeneği en azından birçok insanın, sık sık yalnız kurt olsalar ya da özellikle sosyal hissetmiyorlarsa, takım arkadaşı istemediğini kabul eder.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apex Legends, Solo Oyuncu Modunu Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077, 21 Haziran’da PlayStation Store’a Geri Dönecek

Cyberpunk 2077 21 Haziran’da PlayStation Store’a Geri Dönecek: Sony’nin Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan çıkarmasından altı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör