Yeni Nintendo Switch 4K Görüntü ve OLED Ekranla Gelebilir

blank
Yeni Nintendo Switch 4K Görüntü ve OLED Ekranla Gelebilir Nintendo'nun olağanüstü derecede iyi satmaya devam eden bir sürü eski yazılımı var. Mario Kart Deluxe şu anda 33.41 milyon satışa ulaştı. Bir yıldan daha kısa bir süre önce çıkan rahatlatıcı Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar 5,14 milyon adet satarak kendi ömür boyu satışlarını 31,18 milyon adede çıkardı. Super Smash Bros. Ultimate 22.85 milyon satışla üçüncü sırada yer alırken, onu The Legend of Zelda: Breath of the Wild (21.45 milyon) ve Pokémon Sword and Shield (20.35 milyon) izliyor. İlk 10'da Super Mario Odyssey, Super Mario Party, Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee !, Splatoon 2 ve New Super Mario Bros. U Deluxe yer alıyor.

İçerik: Yeni Nintendo Switch 4K Görüntü ve OLED Ekranla Gelebilir

Yeni Nintendo Switch 4K Görüntü ve OLED Ekranla Gelebilir: Peki 2020’de rekor kıran Nintendo Switch için sırada ne var? Bloomberg’e göre, daha büyük OLED ekrana sahip bir model. İşletmenin kaynakları, Samsung Display’in Haziran ayında yeni cihaz için sert 7 inç, 720p OLED dokunmatik ekranlar üretmeye başlayacağını gösteriyor. Yeni iPhone veya Samsung’un kendi Galaxy cihazlarındaki ekranlar gibi esnek olmak yerine sert olduğu için kullanımı daha ucuzdur.

Kaynaklar ayrıca, mevcut NVIDIA Tegra ile güçlendirilmiş birimlerde 1080p’den çözünürlük yükseltmesini işlemek için içeride yükseltilmiş donanımla ilgili herhangi bir özellik olmamasına rağmen, bu modelin 4K çözünürlüklü grafikler verebileceğini bildirdi. Orijinal Switch tasarımında 6,2 inç LCD bulunurken, Switch Lite ekranı 5,5 inç boyutundadır, bu nedenle daha fazla pil dostu olabilecek ve daha küçük çerçevelere sahip daha büyük bir ekran bir dizi yükseltmeyi sağlayabilir.

Ayrıca söylentilerin insanları mevcut modeli satın almayı beklemeye itme riski de var, ancak satışların gidişatıyla bu muhtemelen bir sorun değil. Nintendo, 2019’da ekstra pil ömrüne sahip bir sürüm yayınladıktan sonra 2020’de bir ‘Switch Pro’ söylentilerini düşürdü, ancak şimdi 4K’ya hazır bir sürüm yolda gibi görünüyor.

Her ne kadar Nintendo Switch Türkiye’de çok tutulan bir oyun donanımı olmasa da yine de yeni atılımlarıyla kendisine bir pazar oluşturabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Nintendo Switch 4K Görüntü ve OLED Ekranla Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor

Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor:Tony Hawk’un Pro Skater 1 ve 2’si, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör