Yeni Nvidia RTX 3050, Asus’un Sitesinde Görüldü

blank
Yeni Nvidia RTX 3050, Asus'un Sitesinde Görüldü

İçerik: Yeni Nvidia RTX 3050, Asus’un Sitesinde Görüldü

Nvidia RTX 3050, Asus’un Sitesinde Görüldü: Dizüstü bilgisayar üreticisi Asus’un yaptığı bir sızıntıya göre, Nvidia yeni bir RTX 3050 Ti GPU piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir. VideoCardz, Asus’un en son TUF Dash F15 oyun dizüstü bilgisayarı için güncellenmiş özellikler yayınladığını ve yayınlanmamış bir Nvidia GeForce RTX 3050 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU’sundan bahsettiğini bildirdi.

Numaralandırma şeması, Nvidia’nın mevcut RTX 3060, RTX 3070 ve RTX 3080 kartlarına katılmak için dördüncü bir 30 Serisi dizüstü bilgisayar GPU’sunu piyasaya sürmek üzere olabileceğini gösteriyor. Asus’un web sitesi, kartın 4 GB belleğe sahip olduğundan bahsediyor, ancak şirket saat hızları vb. Hakkında daha fazla ayrıntı eklemedi. .

Nvidia’nın RTX 30-Serisi dizüstü bilgisayar GPU’larını piyasaya sürmesi de biraz kafa karıştırıcı oldu. Nvidia, dizüstü bilgisayar sınıfı GPU’larının daha zayıf, güç açısından daha verimli olan varyantlarına artık “Max-Q” etiketlerini eklemiyor ve tam olarak hangi GPU’yu aldığınızı söylemek daha zor. Nvidia, dizüstü bilgisayar üreticilerinin RTX 30 serisi teknik özellikler konusunda daha şeffaf olmasını istemeye başladı, ancak önceki Max-Q markası, belirli saat hızlarını bilmek zorunda kalmadan bir dizüstü bilgisayarın GPU performansını hesaplamayı çok daha kolay hale getirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Nvidia RTX 3050, Asus’un Sitesinde Görüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Razer, Opus Kulaklıklarının Ucuz Bir Versiyonunu Çıkarıyor

Razer, Opus Kulaklıklarının Ucuz Bir Versiyonunu Çıkarıyor: Razer, kulak üstü Opus kulaklıklarının parlak renk seçenekleri …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör