Tesla, Tam Kendi Kendine Sürüş Beta Sürümünü Genişletecek

blank
Tesla, Tam Kendi Kendine Sürüş Beta Sürümünü Genişletecek

İçerik: Tesla, Tam Kendi Kendine Sürüş Beta Sürümünü Genişletecek

Tesla, Tam Kendi Kendine Sürüş Beta Sürümünü Genişletecek. Şimdi Tesla’nın Tam Kendi Kendine Sürüş betasına katılma şansınız olabilir. Elon Musk, Tesla’nın yeni 8.2 yazılımının beta test programının boyutunu “iki katına çıkardığını” ve 8.3’ün programın boyutunu “muhtemelen” on kat genişleteceğini açıkladı. Musk, ilgileniyorsanız sizinle iletişime geçmek isteyeceksiniz, dedi.

Şirket şefi, bu yeni betalara hala “dikkatli olmanız” gerektiği, ancak kodun “olgunlaşmaya başladığı” konusunda uyardı.

Tesla ilk olarak geçen yılın Ekim ayında Tam Kendi Kendine Sürüş beta sürümünü yayınladı ve o zamandan beri sık sık iyileştirmeler yapıyor. Zaten önemli bir müdahale olmadan uzun yolculuklar yapabiliyor. Bununla birlikte, bu tamamen otonom bir sistem değil – yine de ellerinizi direksiyonda tutmanız gerekiyor ve temel olarak standart Otopilot’a kıyasla ihtiyaç duyulan girdi miktarını azaltmayı amaçlıyor.

Genişletme, Tesla’nın Tam Kendi Kendine Sürüş yeteneklerine olan güveninin arttığını ve testçiler daha fazla gerçek dünya hatası ortaya çıkardıkça gelişimini hızlandırabileceğini gösteriyor. Şirketin kesinlikle acele etme motivasyonu var. Sürücüler hala 2021’in başlarında yapılması planlanan bir FSD abonelik hizmetini bekliyorlar (bu aşamada buna güvenmeyeceğiz). Bu teklif, özelliğin hazır olduğu kabul edilene kadar gerçekçi bir şekilde sunulamaz ve daha fazla test bu lansmanı hızlandırabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla, Tam Kendi Kendine Sürüş Beta Sürümünü Genişletecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör