2021’in En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

blank
2021'in En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

İçerik: 2021’in En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

2021’in En İyi VPN Servis Sağlayıcıları:

Birçoğumuz için uzaktan çalışmak rutin hale geldi – bu da bir VPN ile çevrimiçi güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmanın her zamankinden daha önemli olduğu anlamına geliyor. Ancak piyasadaki VPN hizmetlerinin sayısı hızla artıyor ve bu, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi VPN hizmetini bulma seçeneklerini sıralamayı zorlaştırabilir.

Bu yüzden ayak işlerini sizin için yaptık. Çok sayıda VPN hizmetini araştırıp test ettikten sonra, hızlı, güvenilir ve sizi tamamen koruyacak en iyi VPN seçeneklerini bir araya getirdik. Mevcut test ve sıralama sistemimizde fiyat, uzaktan erişim kolaylığı, güvenlik, bant genişliği sınırları, sunucu konumu sayısı, günlük kaydı, özel ve dinamik IP, istemci yazılımı ve müşteri desteği dahil olmak üzere 20’den fazla faktörü değerlendirdik. Aşağıda, ExpressVPN, Surfshark, IPVanish, NordVPN ve daha fazlası gibi popüler isimler dahil olmak üzere en iyi VPN seçeneklerinizi listeledik.

Her VPN sağlayıcısının rakiplerine kıyasla nasıl durduğunu ve pazara girebilecek yeni VPN hizmetlerini yakından takip ediyoruz. Bugüne kadar en sevdiğimiz VPN hizmetlerimizi katalogladık ve testlerimize dayanarak daha az uygulanabilir seçenekler de listeledik. Yeni VPN seçenekleri kullanılabilir oldukça bu dizini periyodik olarak güncelleyeceğiz.

ExpressVPN

blank

ExpressVPN, ağının, ExpressVPN’in kullanıcıların çevrimiçi etkinliklerinin hiçbir zaman günlüğe kaydedilmemesini sağlamak için oluşturduğu TrustedServer teknolojisiyle güçlendirildiğini söylüyor. Gizlilik dünyasında, ExpressVPN, yetkililer tarafından o sırada sıfır günlük politikalarının doğru olduğunu kanıtlayan bir sunucu ele geçirme deneyimi yaşamış güçlü bir geçmişe sahiptir. Ayrıca VPN’nin kurulum kılavuzlarının kalitesini ve ayrıntılı bilgileri SSS bölümünde bulabiliriz.

Hızları sürekli olarak ağır rakiplerle rekabet ederken, 2020 hız testlerimizde ExpressVPN’in normal internet hızlarımızda% 52’lik bir genel kayıp ürettiğini gördük ve bu, 2019’daki% 2 hız kaybı puanına kıyasla önemli bir yavaşlamayı temsil ediyor.

İncelediğimiz ilk beş VPN hizmetinin geri kalanı gibi, ExpressVPN, VPN bağlantısının başarısız olması durumunda ağ verilerinin güvenli VPN tünelinin dışına sızmasını önleyen kullanışlı bir kill switch özelliği sunar. Diğerlerinin aksine, ExpressVPN, bir ödeme yöntemi olarak bitcoin’i desteklediği için bizden puanlar kazandı – bu, tüm favorilerimizin sunduğu bir şey değil, ancak ödeme sırasında ek bir gizlilik katmanı ekleyen bir şey.

Surfshark

blank

Surfshark’ın ağı bazılarından daha küçük olsa da, VPN hizmeti, özellikleri ve hızı telafi ediyor. Sunduğu en büyük kazançla başlayalım: sınırsız cihaz desteği. Tüm evinizi veya ofisinizi Surfshark’ın VPN’i ile çalıştırmak istiyorsanız, kaç tane cihazınız olduğu veya bağlandığınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, yazılımın bir parçası olarak kötü amaçlı yazılımdan koruma, reklam engelleme ve izleyici engelleme sunar.

Ve hızlı. 65 ülkede 3.200’den fazla sunucuyla, en son hız testlerimizde ortalama internet hızlarının% 17’sinden daha azını kaybettik. Bu, önceki testlerde gördüğümüz% 27’lik hız kaybından daha hızlı ve hız karşılaştırmalarımızda mevcut ön koşucu olmak için ExpressVPN’in önüne geçiyor.

NordVPN

blank

NordVPN, VPN alanında en tanınmış markalardan biridir. Neredeyse diğer tüm sağlayıcıların beş veya daha azını sunduğu ağ üzerinden altı eşzamanlı bağlantıyla cömert bir eşzamanlı bağlantı sayısı sunar. NordVPN ayrıca farklı bir VPN bağlantısı seviyesi arayanlar için özel bir IP seçeneği sunar. NordVPN, bir kill switch özelliği ve VPN’i Tor’a çevirme yeteneği sunar. Testlerimiz sırasında hiçbir gizlilik sızıntısı tespit etmedik.

En son hız testlerimizde, NordVPN’in performansı rakiplerinin çoğuyla aynı seviyedeydi ve hızlarımızı ortalama% 53 düşürdü (bu, önceki hız testlerinde ölçülen% 32 kayıptan daha yavaş). NordVPN’in hızlarının güvenilir bir şekilde hızlı olduğunu gördük. Hiçbir zaman ani düşüşler veya hizmet kesintileri olmadı ve VPN’in düşük performans göstermesini beklediğimiz yerde, görevini yerine getirdiğini kanıtladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2021’in En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Araştırmacılar En hızlı Lazer Tabanlı Rasgele Sayı Programını Oluşturuyor

Araştırmacılar En hızlı Lazer Tabanlı Rasgele Sayı Programını Oluşturuyor. Uluslararası bilim adamlarından oluşan bir ekip, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör