Fitbit’in Yeni Aktivite İzleyicisi, Sekiz Günlük Pil Ömrüne Sahip

blank
Fitbit'in Yeni Aktivite İzleyicisi, Sekiz Günlük Pil Ömrüne Sahip

İçerik: Fitbit’in Yeni Aktivite İzleyicisi, Sekiz Günlük Pil Ömrüne Sahip

Fitbit’in Yeni Aktivite İzleyicisi, Sekiz Günlük Pil Ömrüne Sahip: Fitbit, çocuklar için fitness takipçisinin en son sürümünü ortaya çıkardı. Fitbit Ace 3, uyku takibi ve yüzmeye dayanıklı tasarım (daha yuvarlak bir görünüm olsa da) dahil olmak üzere önceki modelin birçok özelliğini içerir. Ayrıca, sekiz güne kadar pil ömrü ile birlikte daha hareketli saat yüzleri sunar. Bu, yeniden şarj etmek zorunda kalmadan önce As 2’den çıkabileceğiniz beş günlük bir gelişmedir.

Ebeveynler çocuklarının uyku alışkanlıklarını ve aktivitelerini bir Fitbit aile hesabı aracılığıyla gözden geçirebilirken, ebeveyn kontrolleri gençlerin mahremiyetini korumaya yardımcı olur. Ace 3, son modelden daha pahalı ve siyah ve spor kırmızısı veya mavi ve astro yeşil renklerinde mevcut. Altı yaş ve üstü çocuklar içindir ve cihazı aksesuarlarla özelleştirebilirler. Minyon temalı aksesuar grupları bu yaz satışa sunulacak.

Fitbit’in Ace 2’yi piyasaya sürmesinden bu yana neredeyse iki yıl geçti, bu yüzden belki de güncelleme zamanı gelmişti. Ace 3, ebeveynlerin çocuklarını COVID-19 salgını devam ederken aktif kalmaları ve ekranlardan biraz daha sık uzaklaşmaları için motive etmelerine yardımcı olabilir. Fitbit, bunun yay ürünlerinden ilki olduğunu söylüyor, bu yüzden çok yakında gösterilecek daha fazla ürüne sahip olacak gibi görünüyor. Bu aynı zamanda, bu yılın başlarında Google’ın bir parçası haline gelmesinden bu yana şirketin ilk ürünü.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fitbit’in Yeni Aktivite İzleyicisi, Sekiz Günlük Pil Ömrüne Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör