Samsung Galaxy A82 5G Yakında Piyasaya Sunulabilir

blank
Samsung Galaxy A82 5G Yakında Piyasaya Sunulabilir

İçerik: Samsung Galaxy A82 5G Yakında Piyasaya Sunulabilir

Samsung Galaxy A82 5G, telefonun yakında piyasaya sürülebileceğini gösteren bir Bluetooth SIG listesinde görüldü. Söylenti Samsung Galaxy A82 ilk olarak bu yıl Ocak ayında ortaya çıktı. Samsung Galaxy A80’in halefi ve ilk olarak Güney Kore’de piyasaya sürüldüğü söyleniyor. Ve beklendiği gibi, Samsung Galaxy A82 5G şu anda çeşitli kıyaslama ve sertifikasyon sitelerinde görülüyor ve Bluetooth SIG en sonuncusu.

Galaxy A82 5G adlı bir Samsung telefon için bir Bluetooth SIG listesi, Bluetooth v5 desteğini gösterir. Bu telefon SM-826S model numarasına sahip ve Bluetooth v5’in yanı sıra teknik özelliklerle ilgili herhangi bir önemli ayrıntı vermezken, adı model numarasıyla ilişkilendiriyor. Ayrıca telefonun yakında piyasaya sürülebileceğini de öne sürüyor. Şimdilik, Samsung’un Samsung Galaxy A82 5G ile ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadığı, ancak şirketin geçen yıl Ocak ayında Samsung Galaxy A82’nin de bunlardan biri olduğu bir grup Galaxy A serisi telefonu ticari markalaştırdığı belirtilmelidir. .

Geçen hafta, söylentilere göre Samsung Galaxy A82, aynı model numarasına sahip bir Geekbench listesinde görüldü. Liste, Android 11 ve 6GB RAM gösterdi. Snapdragon 855 veya Snapdragon 855+ SoC ile güçlendirilebilir; bunların her ikisi de, sırasıyla 2018’in sonlarında ve 2019’un ortalarında duyurulan nispeten eski mobil işlemcilerdir.

Bununla birlikte, Snapdragon 730G SoC ile 2019’da piyasaya sürülen Samsung Galaxy A80 göz önüne alındığında, Snapdragon 855 serisi iyi bir yükseltme olacaktır. Samsung Galaxy A80, arka kameraların yukarı doğru hareket ederek ve döndürerek ön kamera görevi gördüğü benzersiz bir kamera tasarımına sahip. Bu, telefona herhangi bir çentik veya delik delme kesintisi olmadan tam ekran bir ekran sağladı. Samsung’un Galaxy A82 ile trendi devam ettirip ettirmeyeceği belli değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A82 5G Yakında Piyasaya Sunulabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor: OnePlus, orta seviye telefon serisine yeni bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör