Tag Heuer Connected Saati Kendi Sağlık Uygulaması Yayınladı

blank
Tag Heuer Connected Saati Kendi Sağlık Uygulaması Yayınladı

İçerik: Tag Heuer Connected Saati Kendi Sağlık Uygulaması Yayınladı

Tag Heuer Connected Saati Kendi Sağlık Uygulaması Yayınladı:

Diğer wearOS cihazlarından daha fazla stil vaadiyle, Tag Heuer’in Connected akıllı saatleri, yükselen fiyat etiketleri düşünüldüğünde şaşırtıcı derecede popüler. Şimdi, İsviçreli üretici, cihazlarını daha kullanışlı (ve özel) hale getirmek için kendi sağlık uygulaması uygulamasını açıkladı. Ayrıca, Golf sürümü saatini gelişmiş 3D haritalama ve golfçüler için diğer kullanışlı özelliklerle güncelledi.

Şirket, akıllı saatlerini pazarlama yöntemine uygun olarak uygulamanın “güzel sunulmuş” ve “şık” doğasını vurguladı. Aksi takdirde, adım sayısı, yakılan kalori ve egzersiz yoğunluğu gibi temel ölçümlerle birlikte sürekli kalp atış hızı izleme gibi düzenli fitness özellikleri sunar. Ayrıca en yoğun egzersiz, kardiyo ve yağ yakımı gibi ayrıntılı bilgileri de gösterir. Yeni bir Wellness sekmesi, motive olmanıza yardımcı olmak için hedeflerinizi ve zaman içindeki ilerlemenizi gösterir ve ayrıca Wellness akıllı telefon uygulamasında istatistiklerinizi kontrol edebilir ve hedeflerinizin haftalık bir özetini görebilirsiniz.

Tag Heuer, Golf Edition saati için de bazı yeni özellikler başlattı. Bunlar, ormanlar ve hatta tek ağaçlar dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı içeren güncellenmiş 2B ve 3B haritaları içerir. Ayrıca iOS uygulamasını Apple’ın SceneKit’ini kullanarak “3B görüntülemeleri her zamankinden daha ayrıntılı hale getirmek için” güncelledi. Şirket, grafiklerin “profesyonel turnuvaların televizyon yayınlarında görülen görselleri, özellikle de sürücülerin ve diğer çekimlerin 3 boyutlu görüntüsünü gösteren shot tracer teknolojisini hatırladığını” belirtiyor.

Golf Edition’daki diğer yeni özellikler arasında mesafeye dayalı kulüp önerisi ve kendi kulüp ayarlarınızın yanı sıra, vuruş, stabilford ve maç oyunu için gelişmiş puanlama yer alıyor. Tag Heuer, ayrıca daha hızlı Bluetooth senkronizasyonu ve daha yumuşak bir genel deneyim sunduğunu söyledi. Golf Sürümü, çukur desenli beyaz ve yeşil kauçuk kayış ve siyah titanyum kasaya sahip benzersiz bir modelken, Golf uygulaması diğer Connected saatlerinde çalışıyor. Golf Sürümü 2.550 dolara mal olurken, Connected saat çelik kasa ve siyah lastik bantla 1.800 dolardan başlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tag Heuer Connected Saati Kendi Sağlık Uygulaması Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör