Asus Yeni Oyun Telefonu ROG Phone 5 Ultimate’i Tanıttı

blank
Asus Yeni Oyun Telefonu ROG Phone 5 Ultimate'i Tanıttı

İçerik: Asus Yeni Oyun Telefonu ROG Phone 5 Ultimate’i Tanıttı

Asus Yeni Oyun Telefonu ROG Phone 5 Ultimate’i Tanıttı: Asus, en yeni oyun telefonlarıyla büyüyor. ROG Phone 5 serisi, 8 GB RAM ve 256 GB hızlı UFS 3.1 depolama ile temel yapılandırma için 799 avroya mal olacak şekilde bu ay dünya çapında satışa sunulacak. Her yapılandırmada, 144 Hz yenileme hızına ve 300 Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6,78 inç FHD + OLED ekran bulunur. Ayrıca, kulaklık jakı, ROG Phone 3’ten ayrıldıktan sonra, bu sefer yüksek çözünürlüklü ses için yedekte dörtlü bir DAC ile geri dönüş yaptı. ROG Phone 4’ün nereye gittiğini merak ediyorsanız, Asus, OnePlus gibi bazı Asya dillerindeki inanç “ölüm” ile benzerliklerinden dolayı dört numarayı atladı.

Son nesilden en dikkat çekici değişiklikler, Nisan ayında 1.199 Euro’ya ve Mayıs ayında 1.299 Euro’ya piyasaya çıkan ROG Phone 5 Pro ve Ultimate gibi daha pahalı konfigürasyonlara özeldir. Bu modellerin her ikisi de iki kat daha fazla depolama alanına ve daha fazla RAM’e sahiptir; sınırlı sayıda renkte gelir; ve telefonu yatay modda tutarken yüzük parmaklarınızın dinlenebileceği yerin yakınında bulunan standart modelden iki ek ultrasonik dokunma sensörüne sahip olun. Ayrıca Pro veya Ultimate telefonla satın aldığınızda bir kılıf ve klipsli AeroActive Cooler 5 fan eki alacaksınız.

blank

Donanım ve yazılım daha rafine olsa da, yeni Asus oyun telefonları seleflerinden çok farklı değil. ROG Phone 5 Ultimate’ı inceledim ve bir spec olma ve juggernaut olma vaadini bazı akıllıca şekillerde yerine getirirken, 1.580 $ ödüyoruz. 950 dolarlık temel yapılandırma bile uygun fiyatlı olduğunu düşündüğüm bir şey değil.

Ultimate ve Pro, önceden hazırlanmış veya özel metin veya grafikleri arkaya bakan OLED ekranına iten bir özellik olan “ROG Vision” u içerir. Zephyrus G14 dizüstü oyun bilgisayarında kullanılan Asus’un “Anime Matrix” efektinin bir dönüşü ve isterseniz telefonunuzu kişiselleştirmenize olanak tanıyor. Standart ROG Phone 5, arkadan aydınlatmalı bir ROG logosuna sahiptir ve bazılarının bunu yeterince göz alıcı bulabileceği.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Asus Yeni Oyun Telefonu ROG Phone 5 Ultimate’i Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör