Fortnite Yeni Sezonuna Benzersiz Bir Solo Görevle Başlayacak

blank
Fortnite Yeni Sezonuna Benzersiz Bir Solo Görevle Başlayacak

İçerik: Fortnite Yeni Sezonuna Benzersiz Bir Solo Görevle Başlayacak

Fortnite Yeni Sezonuna Benzersiz Bir Solo Görevle Başlayacak:

Fortnite oyuncuları, destansı bir set parçasına şahit olmak için oyuncu ordularını bir araya getiren devasa sezon sonu etkinliklerine girmeye alışkındır. Ancak bu sefer geliştirici Epic Games işleri değiştiriyor. Çok oyunculu bir gösteri yerine, Ajan Jones’un kontrolünü size veren tek başına bir görevle yeni sezonuna başlıyor.

Bir blog gönderisinde Epic, hikaye modunu, Jonesy’nin Zero Crisis Finale’deki görevini tamamlayan, gerçeği değiştiren “patlayıcı” bir olay olarak tanımlıyor. 16 Mart’ta Bölüm 2 Sezon 6 başladığında oynayabilecek veya daha sonraki bir tarihte dünya galasında çevrimiçi olarak sinematik biçimde izleyebileceksiniz.

Fortnite’ın önceki sezonu, Jonesy ve bir grup Marvel süper kahramanının gezegeni tahrip eden kötü adam Galactus’a karşı bir araya geldiği rekor bir final etkinliğinin ardından Aralık ayında başladı. Sezon 5, The Mandalorian ve Baby Yoda, Terminator, Street Fighter’dan Ryu ve Chun-Li ve Ripley ve Alien film serisinden Xenomorph Queen gibi oynanabilir karakterlerin kapsamlı bir listesiyle film ve oyun bağlantılarını bir şekilde artırmayı başardı. . Bunun da ötesinde, Epic şimdiye kadarki en “hırslı sinema hikayesini” vaat ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite Yeni Sezonuna Benzersiz Bir Solo Görevle Başlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör