Motorola, Snapdragon 870 SoC Telefonunu Tanıttı

blank
Motorola, Snapdragon 870 SoC Telefonunu Tanıttı

İçerik: Motorola, Snapdragon 870 SoC Telefonunu Tanıttı

Motorola, Snapdragon 870 SoC Telefonunu Tanıttı:

Motorola Edge S, Ocak ayında Çin’de duyuruldu ve telefon Snapdragon 870 SoC tarafından destekleniyor. Yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi sensörü ile donatılmıştır ve ayrıca 3,5 mm ses jakı desteğine sahiptir. Benzer bir telefon, Motorola global hesabı tarafından telefonun Çin dışındaki pazarlara gelişini ima eden alay konusu oluyor. Motorola Edge S’nin küresel pazarlarda Motorola G100 olarak piyasaya sürülebileceğine dair haberler var. Teaser maalesef bu yaklaşan telefonun adının ne olacağını açıklamıyor.

Şirket, yeni bir telefonun gelişini duyurmak için tweet attı. Video teaser, Snapdragon 870 SoC tarafından güçlendirildiği ve yana monteli bir parmak izi sensörüne sahip olduğu söylenen el cihazına bir bakış sunuyor. Telefonun ayrıca bir USB Type-C bağlantı noktası, 3,5 mm ses girişi ve alt kenarda bir hoparlör ızgarasına sahip olduğu görülüyor. Bu, Ocak ayında Çin’de piyasaya sürülen Motorola Edge S’ye ürkütücü bir şekilde benziyor. Motorola G100 ile küresel pazarlarda piyasaya sürülecek büyük olasılıkla aynı telefon.

Geçen yıl Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nde Motorola’nın önümüzdeki yıl Snapdragon 800 serisi yonga setine sahip Moto G serisi bir telefon piyasaya süreceğini doğruladığı bildirildi. Bu, Motorola’nın etkinlikte sattığı söz verilen telefon olabilir. Her halükarda, Motorola resmi adının tanıtımını gelecek teaser’larda almalıdır.

Moto Edge S gerçekten Moto G serisi altında dünya çapında piyasaya sürüldüyse, telefonun 90 Hz ekran yenileme hızına sahip çift delikli bir ekrana sahip olması gerekir. 5.000 mAh pil ve 64 megapiksel birincil sensörü barındıran dörtlü bir arka kamera kurulumu olduğu söyleniyor. Ön taraftaki çift selfie kamera kurulumunun, 16 megapiksel birincil sensör ve ultra geniş açılı lense sahip 8 megapiksel ikincil sensöre sahip olduğu söyleniyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola, Snapdragon 870 SoC Telefonunu Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör