Jeep Wagoneer Serisi Teknoloji ve Dokunmatik Ekranlarla Dolu

blank
Jeep Wagoneer Serisi Teknoloji ve Dokunmatik Ekranlarla Dolu

İçerik: Jeep Wagoneer Serisi Teknoloji ve Dokunmatik Ekranlarla Dolu

Jeep Wagoneer Serisi Teknoloji ve Dokunmatik Ekranlarla Dolu:

En son 1993 yılında görülen Jeep’in Wagoneer’ı geri döndü ve kelimenin her anlamıyla büyüktü – içinde bulunan teknoloji miktarı da dahil. Klasik büyük lüks SUV markası (kesinlikle Simpson “Canyonero” ya ilham kaynağı olmuştur) birden fazla dokunmatik ekrana, hem Apple hem de Android eğlence sistemleri için desteğe ve hatta Amazon’un Fire TV’si üzerinden video akışına sahiptir.

Büyük baba Grand Wagoneer, bu muazzam çizgiyi doldurmak için en az dört dokunmatik ekrana sahip. Bu, 12,3 inçlik bir dijital gösterge paneli ve 12 inçlik bir bilgi-eğlence sistemi içerir. İkincisi, Chrysler / Jeep’in Uconnect 5’in en son sürümünü kullanır ve ayrıca Android Auto ve Apple CarPlay’i destekler. Tam altında oturmak, iklimi ve koltukları kontrol etmenizi sağlayan 10,3 inçlik bir ekrandır. (Normal Wagoneer’da, dijital gösterge ve bilgi-eğlence ekranı için sırasıyla daha küçük 10,3 ve 10,1 inç ekranlar elde edersiniz.)

blank

Bunlar sadece sürücü içindir – ön yolcu, film izlemelerine, aracı izlemelerine ve daha fazlasını yapmalarına olanak tanıyan kendi (isteğe bağlı) 10,3 inç dokunmatik ekrana sahip. Arkadaki yolcular, isteğe bağlı olarak bir çift uyumlu 10,1 inç ekrana sahip olurlar. Bu ekranların üçü de yolcuların navigasyonu ve medyayı kontrol etmelerine, harici kameraları izlemelerine ve yukarıda bahsedilen Android Auto / Apple CarPlay veya Uconnect aracılığıyla kendi içeriğinizi oynatmalarına olanak tanır.

Geçen hafta detaylandırdığımız gibi, Amazon’un Fire TV for Auto’yu Alexa ile kullanarak, yolculara Amazon’un Prime Video şovları kütüphanesine erişim izni vererek video akışı da yapabilirsiniz. Ayrıca Fire TV for Auto ile oyun oynayabilir, uygulamaları kullanabilir ve yolda Alexa’ya erişebilirsiniz.

İç mekanın geri kalanı, Jeep’in “American premium” olarak adlandırdığı tasarımla donatılmış böyle bir SUV’de beklediğiniz gibi lüks (“American” kelimesi Wagoneer basın açıklamasında en az 32 kez geçiyor). Baştan aşağı ahşap, alüminyum ve deri ile şımartıldınız ve Grand Wagoneer, bel desteği ve hafıza ayarlarına sahip 24 yönde ayarlanabilir elektrikli koltuklara sahip. Wagoneer ve Grand Wagoneer sırasıyla 94,2 ve 116,7 fit küp depolama alanı sunar.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Jeep Wagoneer Serisi Teknoloji ve Dokunmatik Ekranlarla Dolu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör