Asus ZenFone 8, Snapdragon 888 İşlemciye Sahip

blank
Asus ZenFone 8, Snapdragon 888 İşlemciye Sahip

İçerik: Asus ZenFone 8, Snapdragon 888 İşlemciye Sahip

Asus ZenFone 8 serisinin çalışmalarda yer aldığı ve gelecek seriler hakkında bilgiler internette gün yüzüne çıktı. ZenFone 7 serisinin sadece iki modeli vardı – Asus ZenFone 7 ve Asus ZenFone 7 Pro – ve gelecek serinin de en az iki modeli olması muhtemel. Modellerin temel özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı ve Snapdragon 888 SoC tarafından desteklendiği bildirildi, bu da Asus’un amiral gemisi telefon serisi olduğu için şaşırtıcı değil.

Tipster @ReaMEIZU, Asus telefon serisindeki çeşitli modellerin bilgilerini tweetledi. Gönderide, kod adı SAKE olan ZS590KS model numaralı bir telefondan bahsediliyor ve 120 Hz yenileme hızına sahip küçük bir 5,9 inç full-HD + ekrana sahip olması öneriliyor. Tipster Abhishek Yadav’a göre bu model muhtemelen ZenFone 8. Snapdragon 888 SoC tarafından güçlendirilebilir ve birden fazla kamera sensörüne sahip olması bekleniyor. Tipster, 64 megapiksel Sony IMX686 ve Sony IMX663 sensörlerini de ima ediyor.

Haberci @ReaMEIZU ayrıca Picasso ve Vodka kod adlı diğer iki telefondan bahsetti ve Picasso’nun kod adının ZS675KW olduğu bildirildi. Benzer bir 24 megapiksel OV24B1Q ön kameraya sahip olduğu listeleniyor ve arka kameraların 64 megapiksellik bir Sony IM686 sensörü, bir Sony IMX363 sensörü ve başka bir OV08A sensöründen oluşması bekleniyor. Asus Vodka telefonun da Snapdragon 888 SoC tarafından destekleneceği tahmin ediliyor. Bu telefonların Asus ZenFone 8 serisinin bir parçası olup olmadığı veya Asus’un üzerinde çalıştığı tamamen farklı bir seri olup olmadığı konusunda netlik yok. Şirket henüz resmi olarak herhangi bir ayrıntı açıklamadığından, bu bilgiler bir tutam tuzla alınmalıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Asus ZenFone 8, Snapdragon 888 İşlemciye Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör