Canoo, Yeni Elektrikli Kamyonunu 2023’te Piyasaya Sürecek

blank
Canoo, Yeni Elektrikli Kamyonunu 2023'te Piyasaya Sürecek

İçerik: Canoo, Yeni Elektrikli Kamyonunu 2023’te Piyasaya Sürecek

Canoo, Yeni Elektrikli Kamyonunu 2023’te Piyasaya Sürecek:

Canoo, piyasaya sürmeyi planladığı minibüse ve teslimat aracına şimdiden bir göz attı ve şimdi şirket, aynı elektrikli platform üzerine inşa edilen ilk elektrikli kamyonetinin görüntülerini açıkladı. Şirkete göre, ön siparişler bu yılın ikinci çeyreğinde başlayacak ve kamyonun 2023 başlarında piyasaya çıkması bekleniyor. Tasarım kesinlikle Tesla’nın keskin Cybertruck’ından farklı bir yaklaşım sergiliyor ve hatta Rivian’dan elektrikli pikaplar olarak öne çıkacak. Ford ve diğerleri sokaklara çıkmaya başlar.

Yönetim Kurulu Başkanı Tony Aquila yaptığı açıklamada, bu kamyonun “piyasadaki en sağlam kamyonlar kadar güçlü olduğunu ve katlanarak daha üretken olacak şekilde tasarlandığını … Kamyon kullanan insanlar için – işte, hafta sonları, macerada – aksesuarlar yaptık” dedi.

Spesifikasyonlar, çift motorlu bir konfigürasyonda 600 HP ve 550 lb-ft tork ve 1.800 pound’a kadar yük kapasitesi ile bir şarjla 200 milden fazla menzil vaat ediyor. 76 inçte, Tesla’nın Cybertruck’ından bir inç daha uzun, ancak GMC’nin 81.1 inç uzunluğundaki Hummer EV’sinden önemli ölçüde daha kısa. Çekme yatağı uzantısı toplam uzunluğu 213 inç’e getirmesine rağmen, sadece 184 inç olan rakiplere kıyasla uzunluğu da kısadır. Hummer EV 216,8 inç uzunluğunda iken Tesla’nın kamyonu 231,7 inç’e ulaşıyor.

blank

Bu genişletici çıktığında, yatak, modüler bölücülerle alanı bölmek istemediğinizi varsayarak, 8 fit uzunluğunda, 4×8 kontrplak tabakası için yeterince büyüktür. Tasarımları ayrıca yan basamaklar, aşağı katlanır yan sehpalar ve aşağı açılır masa ve saklama bölümü olan bir ön bölme içerir. Kamyon ayrıca, bir jeneratöre ihtiyaç duymanız durumunda, ihraç edilebilir gücü aracın her tarafında kullanılabilir hale getirmek için fişlere sahiptir. Canoo tam teknik özellikleri veya fiyatı açıklamadı, ancak yakında bu kamyon hakkında daha fazla bilgi edinmeliyiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Canoo, Yeni Elektrikli Kamyonunu 2023’te Piyasaya Sürecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör