OnePlus 23 Mart’ta İlk Akıllı Saatini Tanıtacak

blank
OnePlus 23 Mart'ta İlk Akıllı Saatini Tanıtacak

İçerik: OnePlus 23 Mart’ta İlk Akıllı Saatini Tanıtacak

OnePlus Watch, OnePlus 9 serisiyle birlikte 23 Mart’ta piyasaya sürülecek. OnePlus daha önce, yeni nesil amiral gemisi serisinin 23 Mart’ta küresel olarak piyasaya sürüleceğini duyurdu ve şimdi OnePlus Hindistan hesabı aracılığıyla bir tweet aracılığıyla OnePlus Watch’un da piyasaya çıkacağını doğruladı. OnePlus Watch, bu yılın başlarında piyasaya sürülen OnePlus Band fitness grubu ile şirketin ilk akıllı saati olacak. Fitness grubu, OnePlus’ın giyilebilir pazarına resmi girişi olarak işaretlendi.

OnePlus, OnePlus Watch’un 23 Mart’ta OnePlus 9 serisiyle birlikte piyasaya sürüleceğini doğrulamak için Twitter’a ve forumlarına gitti. Tweet, lansman tarihini onaylarken, aynı zamanda silikon dokulu bir kordona ve yuvarlak bir ekrana ipucu veren akıllı saatin anlık görüntülerini paylaşıyor. . OnePlus’ın büyük ölçüde smartwatch’ın iki modelini piyasaya sürdüğü bildirildi – bunlardan biri kare ekranlı OnePlus Watch olarak adlandırılabilir ve Oppo Watch’un bir rebadge olması beklenirken, diğeri OnePlus Watch RX olarak adlandırılabilir. Oppo Watch RX’in yuvarlak ekranlı bir yeniden yapılandırması.

Geçmiş sızıntılar, her iki saatin de en azından Volkanik Siyah renk seçeneğiyle geleceğini iddia ediyor. Akıllı saatler özel bir karanlık tema sunabilir ve AMOLED ekranlara sahip olabilir. İç mekan bisikleti, yüzme ve yoga gibi aktiviteleri izlemek için özel egzersiz modlarına sahip olmaları bekleniyor. Fitness giyilebilir cihazları, spor takibini de içerebilir.

OnePlus, gelecekte OnePlus Watch modelleri hakkında daha fazla ayrıntı sunmalıdır. OnePlus 9 serisine gelince, bu sefer üç modelin dahil edilmesi bekleniyor – OnePlus 9 Pro, OnePlus 9 ve OnePlus 9E. Partinin en premium modeli olan OnePlus 9 Pro’nun 120Hz ekran yenileme hızına sahip 6,7 inç Fluid AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun, 8GB RAM ve 128GB depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenmesi muhtemel. Ayrıca 48 megapiksel ana kamera, 50 megapiksel ikincil kamera, 8 megapiksel sensör ve başka bir 2 megapiksel sensör ile dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 23 Mart’ta İlk Akıllı Saatini Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü:Sony WF-1000XM4 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar dünya çapında piyasaya …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör