Üstün Tasarıma Sahip Yeni MPV: Hyundai STARIA

blank
Üstün Tasarıma Sahip Yeni MPV: Hyundai STARIA

İçerik: Üstün Tasarıma Sahip Yeni MPV: Hyundai STARIA

Üstün Tasarıma Sahip Yeni MPV: Hyundai STARIA: Her geçen gün yeni bir teknoloji yatırımı ve gelişmiş model atağıyla sık sık otomotiv gündeminde olan Hyundai Motor Company, bu sefer farklı bir segmentle karşımıza çıkıyor. Hyundai’nin yeni MPV modeli STARIA, fütüristik tasarım öğeleri ve birinci sınıf araç içi mobilite donanımıyla öne çıkıyor.

Çok Amaçlı Araç (MPV) segmentinde STARIA, aerodinamik tasarım özelliklerine referans olarak adını uzay biliminden alıyor ve bu nedenle tamamen gelecek vizyonu olarak lanse ediliyor. Sade ve düz çizgiler kullanılarak hazırlanan birinci sınıf tasarım, Hyundai’nin “İnsanlık için İlerleme” vizyonunu mümkün olan en iyi şekilde yansıtıyor. STARIA modelinde, markanın akıllı mobilite çözümü sağlayıcısı olarak gelecekteki modellerine entegre edeceği yeni teknolojiler ve bilgi-eğlence sistemleri de yoğun olarak kullanılıyor.

STARIA, bir uzay gemisini anımsatan fütüristik ve modern bir dış tasarıma sahiptir. İnce, uzun, yatay bir çizgide konumlandırılan gündüz farı ve altına yerleştirilen farlar, bilim kurgu filmlerindeki gelişmiş araçları andırıyor. Bu etkileyici ambiyans, geniş panoramik pencereler ve iç mekanın ferahlığını vurgulayan pürüzsüz gövde parçalarıyla devam ediyor. Ayrıca ön tampondaki geniş ızgara, markanın karakteristik tasarım felsefesini ortaya koyuyor. Kabinin genişliği de birinci sınıf konfor ve rahatlık için optimize edilmiştir. Bu nedenle STARIA, hem iş hem de aile kullanımı için ideal bir otomobile vurgu yaparak hareket ediyor.

Hyundai Motor Company Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Küresel Tasarım Başkanı SangYup Lee, yeni konsept otomobil hakkında şunları söyledi. “STARIA, Hyundai için başka bir mobilite çağını başlatan etkileyici bir MPV otomobil. Eşi görülmemiş tasarım özellikleri ile müşterilerimize tamamen yeni bir deneyim ve konfor düzeyi sunacaktır. “

STARIA Premium, normal MPV modellerinden daha lüks bir görünüm ve farklı bir his sunar. Geleceğin en büyük gereksinimlerinden biri olan mobiliteyi bir üst seviyeye taşıyan araç, sportif kullanım özellikleri ve üst düzey konfor donanımı ile sadece belirli pazarlarda satışa sunulacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Üstün Tasarıma Sahip Yeni MPV: Hyundai STARIA

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Ford, Üç Haftada 100 Bin Adet F-150 Lightning Ön Siparişi Aldı

Ford, Üç Haftada 100 Bin Adet F-150 Lightning Ön Siparişi Aldı: Ford’un Maverick kamyonetini daha …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör