Clubhouse, Gizli Sohbetlerle İlgili Gizlilik Sorunlarını Çözecek

blank
Clubhouse, Gizli Sohbetlerle İlgili Gizlilik Sorunlarını Çözecek

İçerik: Clubhouse, Gizli Sohbetlerle İlgili Gizlilik Sorunlarını Çözecek

Clubhouse, Gizli Sohbetlerle İlgili Gizlilik Sorunlarını Çözecek:

Clubhouse, açılan sesli sohbetleriyle ilgili bazı yaygın şikayetleri giderecek değişiklikler yapıyor ve içerik oluşturuculara bu süreçte bir destek vermeyi umuyor. The Verge’in bildirdiği gibi, Clubhouse artık insanları platforma davet etmek için telefon kişilerinize erişmeye ihtiyaç duymayacaktır – yalnızca onların telefon numaralarını doğrudan eklemeniz gerekir. Bu, telefon numaralarından tamamen kaçınmak kadar ideal olmasa da, Clubhouse’un hem gereksiz bilgi istediği hem de asla katılmayı düşünmeyen insanlar için profiller oluşturduğu yönündeki sıkıntıların üstesinden geliyor.

Şirket şefi Paul Davidson, şirketten önceden yüklediğiniz kişileri silmesini isteyebileceğinizi ve kişileri kendi başınıza silmenizi sağlayacak bir aracın çalışmakta olduğunu ekledi.

Hizmet ayrıca, sohbetleri tercih ettiğiniz dilde sınırlamak için bağlantı paylaşımı desteği (hem profillere hem de kulüplere) ve dil filtreleri dahil olmak üzere temel işlevlerini genişletiyor. Bir kulübe katılma adayları, bireylerden ziyade grubun kendisinden gelebilir. Kötüye kullanımla ilgilendiyseniz, artık onu tespit etmek ve platformdan uzak tutmak için daha fazla araç var.

İçerik oluşturucu desteğine gelince? Clubhouse, üreticilere projelerini hayata geçirmek için kaynak sağlayan bir Creator First hızlandırıcı programı sunuyor. Kayıtları 31 Mart’ta sona erecek olan girişim için ilk başta yalnızca 20 kişi uygun olacak.

Eklemeler çok önemli olabilir. Kulüp binası, kısmen Elon Musk gibi yüksek profilli kullanıcıların varlığının da yardımıyla pek çok ses getirdi. Bununla birlikte, gizlilik endişeleri arttı ve Twitter’ın Spaces veya söylentilere göre Facebook eşdeğeri gibi rekabet, Clubhouse’un büyümesini engelleyebilir. İyileştirilmiş bir itibar, Clubhouse’un büyümesini sağlayabilir ve insanları rakiplere geçmekten caydırabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Clubhouse, Gizli Sohbetlerle İlgili Gizlilik Sorunlarını Çözecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak: Microsoft Outlook artık kullanıcıların sesli komutları kullanarak e-postaları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör