Harley-Davidson, Elektrikli Motorsikletlere Yoğunlaşacak

blank
Harley-Davidson, Elektrikli Motorsikletlere Yoğunlaşacak

İçerik: Harley-Davidson, Elektrikli Motorsikletlere Yoğunlaşacak

Harley-Davidson, Elektrikli Motorsikletlere Yoğunlaşacak:

Bu on yılda elektrikli araçlar çağını arayanlar sadece otomobil üreticileri değil – motosiklet üreticilerini de hesaba katın. Geçtiğimiz Çarşamba, Harley-Davidson, şirketin EV planlarının uygulanmasına yardımcı olmak için yeni oluşturulmuş bir pozisyon olan ilk Elektrikli Araç Sorumlusu’nu seçti.

Daha önce Bain & Company yönetim danışmanlığı yapan Ryan Morrissey, şirketleri EV’lere ve daha sürdürülebilir filolara geçirmek için OEM’lerle çalışarak kariyer yaparak yeni pozisyonu alacak. Harley-Davidson, “The Hardwire” adlı stratejik geri dönüş planını yayınladıktan sonra bir geçiş döneminin derinliklerinde kalıyor. 2025 yılına kadar, motosiklet üreticisi sadece kâra odaklanmayacak, aynı zamanda elektrikli motosikletlere daha fazla odaklanmış bir marka yaratacak.

Bu, şirketin daha önce “geleneksel olmayan sürücüler” dediği şeyi mahkemeye çıkarmak için çalışacak, yalnızca sıfır emisyonlu bisikletlere odaklanan bir bölümü içeriyor. Harley bu yeni bölümü duyurduğunda, kulağa kesinlikle pek çok yeni araştırma ve geliştirme yapılacakmış gibi geliyordu. Bu arada şirket, markaya daha geleneksel sürücüler getirmek için yeni bir sertifikalı ikinci el program açacak.

Morrissey, şirketin ilerlemesinde açıkça önemli bir role sahip olacak. Şu anda markanın banner elektrikli motosikleti olan Livewire ile yeni CEVO, Harley’i lansman sırasında yarattığı vızıltılarla dolu bir geleceğe yönlendirebileceğini umuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Harley-Davidson, Elektrikli Motorsikletlere Yoğunlaşacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hyundai ve GM Uçan Araba Projesini Ciddiye Alıyor

Hyundai ve GM Uçan Araba Projesini Ciddiye Alıyor: Hyundai Motor ve General Motors Pazartesi günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör