Moto G8, Android 11 Güncellemesini Aldı

blank
Moto G8, Android 11 Güncellemesini Aldı

İçerik: Moto G8, Android 11 Güncellemesini Aldı

Moto G8, Android 11 Güncellemesini Aldı.

Motorola Moto G8 ve Moto G8 Power’ın kararlı Android 11 güncellemelerini aldığı bildiriliyor. Firmware söylendi ve şu anda Columbia’da piyasaya sürülüyor. Daha önce bildirilen ıslatma testleri ve şimdi güncellemenin piyasaya sürüldüğüne dair raporlar ile, yakında dünyanın diğer bölgelerindeki Moto G8 ve Moto G8 Power telefonlarına ulaşmasını bekleyebiliriz. Her iki akıllı telefon da Snapdragon 665 SoC tarafından destekleniyor ve hatırlamak gerekirse, her iki telefon da Avrupa’da piyasaya sürüldü.

İlk olarak PiunikaWeb tarafından tespit edilen Moto G8 ve Moto G8 Power kullanıcılarının raporlarına göre, iki Motorola telefonu Şubat 2021 Android güvenlik yamasıyla birlikte kararlı Android 11 güncellemelerini alıyor. Güncellemenin, kullanıcı raporlarına göre RPE31.Q4U-47-35 yapı numarasıyla geldiği söyleniyor. Şimdilik, kararlı güncellemenin kullanıma sunulmasıyla ilgili Motorola’dan resmi bir onay alınmadı, ancak belirtildiği gibi yakında diğer bölgelerde de kullanıma sunulmasını bekleyebiliriz. Netlik için şirkete ulaştık.

Yayın, Kasım ayında iki telefon için Motorola Geri Bildirim Ağı’nın bir parçası olan sınırlı sayıda kullanıcıya kararlı bir güncelleme sunma sürecinin başladığını belirtti. Hatırlamak gerekirse, Mart ayında Android 10 çalıştıran Moto G8, Şubat ayında Moto G8 Power da Android 10 ile piyasaya sürüldü.

Aralık ayında Motorola, Android 11 yazılım güncellemelerini almak için sıraya giren 23 akıllı telefonun bir listesini duyurmuştu ve listede Moto G8 ve Moto G8 Power bulunuyordu.

Motorola ile ilgili diğer son haberlerde, Lenovo’nun sahibi olduğu şirket bu ay en son Moto G30 ve Moto G10 Power akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Her ikisi de dörtlü arka kamera kurulumlarına ve 20: 9 ekrana sahiptir. Moto G10, Snapdragon 460 SoC tarafından desteklenmektedir ve Rs’de fiyatlandırılmıştır. 9.999, Moto G30 ise Snapdragon 662 SoC tarafından destekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G8, Android 11 Güncellemesini Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör