Sinemaya Gitmeyi Çok Özlediyseniz Bu Videoyu İzleyebilirsiniz

İçerik: Sinemaya Gitmeyi Çok Özlediyseniz Bu Videoyu İzleyebilirsiniz

Sinemaya Gitmeyi Çok Özlediyseniz Bu Videoyu İzleyebilirsiniz:

Geçen hafta herkes, bowling salonları için hepimizi nostaljik yapan “Tam Yolumuzda” drone videosuna odaklanmıştı. Cuma gecesi, drone şirketinin DJI’sinin bir başkan yardımcısı, Minnesota’daki çoğunlukla boş bir sinema salonundaki bir drone uçuşunun videosunu tweetledi ve seni bilmiyorum ama sinemaya gitmeyi gerçekten özlüyorum. Bu video, bu özlemi 100 kat daha da kötüleştirdiğini söyledi.

YouTube sayfasına göre, video SkyCandy tarafından hazırlanmıştır ve Mann tiyatrolarının Plymouth, Minnesota’daki Plymouth Grand’ından tek seferlik bir geçiştir. Bir DJI Air Unit ve Rotor Riot Cinewhoop kullanılarak çekildi.

Video bir dakikadan biraz daha uzun, ancak drone bizi – maskeli bir tiyatro çalışanı tarafından ön kapılardan karşılandıktan sonra – insanların ne göreceklerine karar verdiği ve 7:30 gösterisi için bilet satın aldığı lobiye götürüyor. “Sese göre. Lobi bölümünde tam olarak tanımlayamadığım, kulağa çok tanıdık gelen fon müziği çalıyordu, ama tam olarak doğru geldi.

Daha sonra, bir çiftin bir kova aşırı pahalı film patlamış mısırını kaptığı imtiyaz standının yanından uçuyoruz, sonra barmenin patronuna “adını sen söyle, ben gördüm” diyerek kulak misafiri olabileceğimiz barı geçiyoruz. gerçek tiyatrolardan birine giden uzun bir koridor.

O sinemada o kadar çok boş koltuk var ki aslında biraz üzülüyordu – ama sonra kısaca tanıdık bir film öncesi sesi duyuyoruz: birisi iPhone’unun sesini kapatmayı unuttu. Kaba! Ama komik. Sonunda film ekranına bakar ve sonra ne oynadığını tahmin edeceğiniz film ekranına uçarız (bir saniyeliğine Tenet olabileceğini düşündüm, ama hayır): İzlediğimiz videonun başlangıcı. Vahşi!

Geçen yıl sosyal mesafenin başlamasından bu yana sinemaya gitmemiş olan bizler için bu video, beyaz perdede bir film izlemenin sevincinin hoş ve özlem dolu bir hatırlatmasıdır. “Her şey normale döndüğünde yapacağım şeyleri” üzerine koymak için bir şey daha var, umarım bu daha geç değil, olacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sinemaya Gitmeyi Çok Özlediyseniz Bu Videoyu İzleyebilirsiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Uçan Taksiler Havacılık Sektörünü Domine Edebilir

Uçan Taksiler Havacılık Sektörünü Domine Edebilir: Airbus ve Boeing dikkat – dünyanın en büyük uçak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör