GoPro’nun Yeni Quik Uygulaması Yayınlandı

blank
GoPro'nun Yeni Quik Uygulaması Yayınlandı

İçerik: GoPro’nun Yeni Quik Uygulaması Yayınlandı

GoPro’nun Yeni Quik Uygulaması Yayınlandı:

GoPro, 2019’dan beri iki mobil uygulamasını tek bir deneyime dönüştürmek için çalışıyor. Bugün itibariyle, bu proje tamamlandı ve şirketin GoPro ve Quik uygulamalarını ikincisinin adını taşıyan tek bir teklifte birleştirmesiyle tamamlandı. Quik’in en yeni yinelemesinde yeni bir amacı da var. Şirkete göre, uygulama, bir GoPro kamerası olsun ya da olmasın, medya kitaplığını yönetmek ve en sevdikleri anılarını yeniden keşfetmek için herkesin kullanabileceği bir şey.

İnsanların en iyi karelerini ve kliplerini seçmelerine ve düzenlemelerine yardımcı olmak için pek çok fotoğraf kütüphanesi uygulamasının AI bileşenleri eklediği bir zamanda, GoPro’nun yaklaşımı canlandırıcı bir şekilde eski usul. Fotoğrafları ve videoları yalnızca iPhone veya Android cihazınızdaki paylaşım sayfasını kullanarak içe aktarırsınız. Uygulamayı yükledikten sonra, favori yakalamalarınızı tutarlı bir şekilde içe aktarma fikri. Ayrıca film rulonuzda bulunan herhangi bir medyayı istediğiniz zaman kopyalayabilirsiniz. Bu çok manuel bir yaklaşım, ancak GoPro’nun gördüğü gibi, sizin için en sevdiğiniz anılarınızı tanımlamak için herhangi bir yazılıma ihtiyacınız yok.

Fotoğraflarınız ve videolarınız Quik uygulamasına girdikten sonra yazılım işini yapar. GoPro’nun Duvar duvarı dediği uygulamanın bir bölümünde ithalatlarınızın canlı olduğunu göreceksiniz. Daha fazla fotoğraf ve video ekledikçe, bunları etkinlikler halinde düzenler ve öne çıkan videolar oluşturur. GoPro, daha fazla fotoğraf ve video içe aktardıkça bunların daha iyi olacağını iddia ediyor, ancak uygulama aynı zamanda bir klibin uzunluğunu kırpmak ve görüntünün pozunu, kontrastını ve doygunluğunu ayarlamak gibi şeyler yapmanıza izin veren yerleşik düzenleme araçlarıyla birlikte geliyor. Başlamanıza yardımcı olacak 13 şablon ve Quik’in vurgulama makaralarınızla otomatik olarak senkronize edeceği telifsiz parçalardan oluşan dönüşümlü bir kitaplık vardır. Ve istediğiniz tek şey GoPro kameranızı uzaktan kontrol etmenin ve fotoğrafları ve videoları ondan mobil cihazınıza aktarmanın bir yoluysa, Quik bunu da yapabilir.

Bu özellikleri bir araya getirdiğinizde, Google Fotoğraflar ve Apple Clips arasında bir karışım olan ve GoPro’nun işi için önemli olacağını düşündüğü bir uygulama elde edersiniz. Şirket, yeni bir abonelik sunarak Quik’ten para kazanmayı planlıyor. Aylık 2 ABD Doları veya yıllık 10 ABD Doları olarak fiyatlandırılan bu uygulama, yılın ilerleyen dönemlerinde ekleyeceğiniz bir GoPro planı da dahil olmak üzere uygulamanın tüm özellik listesinin kilidini açar: uygulamaya aktardığınız fotoğrafların ve videoların orijinal kalitesinde buluta sınırsız yedeklemesi. Zaten bir GoPro abonesiyseniz, Quik’in premium özellikleri üyeliğinize dahildir.

Quik bugün Android ve iOS’ta indirilebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: GoPro’nun Yeni Quik Uygulaması Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak: Microsoft Outlook artık kullanıcıların sesli komutları kullanarak e-postaları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör