Tiger Woods, 2K ile Uzun Vadeli Anlaşma İmzaladı

blank
Tiger Woods, 2K ile Uzun Vadeli Anlaşma İmzaladı

İçerik: Tiger Woods, 2K ile Uzun Vadeli Anlaşma İmzaladı

Tiger Woods, 2K ile Uzun Vadeli Anlaşma İmzaladı:

Tiger Woods golf oyunlarına geri dönüyor. 2K ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladı ve bu da PGA Tour 2K21 geliştiricisi HB Studios’u satın almak için bir anlaşma yaptığını açıkladı. Devralımın önümüzdeki haftalarda tamamlanması bekleniyor.

Woods, PGA Tour 2K oyunlarında yönetici direktör ve danışman olarak hareket edecek. Anlaşma, anlaşmalar sürdüğü sürece Woods’un adını ve benzerliğini serilerde ve diğer golf oyunlarında kullanmak için 2K’ya özel haklar veriyor.

Woods yaptığı açıklamada, “Video oyun dünyasına geri dönmeyi dört gözle bekliyorum ve 2K ve HB Studios ile bunu gerçekleştirmek için doğru ortakları buldum” dedi. “Bu fırsatta yer almaktan onur duyuyorum ve birlikte golf video oyunlarının geleceğini inşa ederken uzmanlığımı ve içgörülerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

PGA Tour 2K21, HB Studios’un yayıncı için geliştirdiği ikinci tur lisanslı oyun oldu. 2K, NBA ve WWE de dahil olmak üzere, kararlılığında başka önemli spor lisanslarına sahiptir. Aynı zamanda NFL arenasına da geri dönüyor.

Woods, on yıldan fazla bir süredir EA Sports’un golf oyunlarının yüzüydü. EA’nın serideki son girişi 2015’in Rory McIlroy PGA Tour’uydu.

Profesyonel olduktan neredeyse 25 yıl sonra, Woods hala spordaki en büyük isim, bu yüzden yıldız gücü ve rehberliği 2K’nın golf oyunlarına biraz ağırlık vermeli. Ancak Woods’un PGA Tour’a dönüp dönmeyeceği belli değil. Şubat ayında meydana gelen trafik kazasında her iki bacağından da yaralandı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tiger Woods, 2K ile Uzun Vadeli Anlaşma İmzaladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor:Resmi: Battlefield 2042, DICE’ın uzun süredir devam eden birinci …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör