OnePlus Watch Teknik Özellikleri Sızdırıldı

blank
OnePlus Watch, 23 Mart Tarihinde Açıklanacak

İçerik: OnePlus Watch Teknik Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus Watch Teknik Özellikleri Sızdırıldı:

OnePlus Watch teknik özellikleri bir ihbarcı tarafından sızdırıldı. Akıllı giyilebilir cihazın IP68 toz ve su geçirmezliğin yanı sıra Çözgü Şarjı hızlı şarj desteğiyle geldiği söyleniyor. Tipster ayrıca akıllı saatin yüzme modu, uyku takibi, kalp atış hızı ve SpO2 izleme gibi çeşitli egzersiz özellikleri sunacağını öne sürüyor. OnePlus, akıllı saatinin 23 Mart’ta OnePlus 9 akıllı telefon serisiyle birlikte piyasaya çıkacağını zaten doğruladı. OnePlus Watch büyük olasılıkla bir silikon kayış ve yuvarlak bir ekranla gelecek.

Pricebaba’nın bir raporuna göre, tipster İşhan Agarwal ile işbirliği içinde, OnePlus Watch 46 mm kadran boyutunda gelecek. Bununla birlikte, önceki bir rapor iki modele işaret ediyordu – OnePlus Watch ve OnePlus Watch RX. Bu giyilebilir cihazların, Android tabanlı ColorOS Watch çalıştıran Oppo Watch ve Oppo Watch RX’in yeniden markalanmış modelleri olduğu söyleniyor. Sanki OnePlus, Google’ın Wear OS’ye razı değilse, smartwatch için kendi işletim sistemi özelleştirmesini kullanacak.

OnePlus Watch’un kare şeklinde bir kadranla geldiği söyleniyor ve RX modelinin yuvarlak bir kadrana sahip olduğu iddia ediliyor. OnePlus Watch, Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle piyasaya sürülebilir. Toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine sahip olacak şekilde uçulmuştur. Tipster ayrıca giyilebilir cihazın otomatik egzersiz algılama, uyku izleme, stres izleme ve yüzme modu gibi özellikler sunacağını iddia ediyor. Akıllı saatin ayrıca yerleşik kalp atış hızı ve SpO2 oksijen doygunluk sensörlerine sahip olduğu söyleniyor.

OnePlus’tan giyilebilir cihazın arama yapma ve alma, telefon bildirimleri alma ve müziği kontrol etme gibi çeşitli akıllı özelliklerle donatılmış olduğu söyleniyor. Tipster, giyilebilir cihazın OnePlus TV modelleri için uzaktan kumanda olarak da kullanılabileceğini söylüyor. Şarj etmeye gelince, OnePlus Watch’un şirketin 20 dakikada bir haftalık şarj sağladığını iddia ettiği Warp Charge teknolojisi ile geleceği tahmin ediliyor. Ayrıca 4GB dahili depolama alanı da içerebilir.

OnePlus, OnePlus Watch’un 23 Mart’ta OnePlus 9 serisi akıllı telefonlarla birlikte piyasaya sürüleceğini zaten doğruladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Watch Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör