OnePlus, OnePlus 9R adında Uygun Fiyatlı Bir Telefonu Duyurdu

blank
OnePlus, OnePlus 9R adında Uygun Fiyatlı Bir Telefonu Duyurdu

İçerik: OnePlus, OnePlus 9R adında Uygun Fiyatlı Bir Telefonu Duyurdu

OnePlus, OnePlus 9R adında Uygun Fiyatlı Bir Telefonu Duyurdu:

Yaklaşan OnePlus 9 serisindeki üçüncü bir telefon, News18 ile (Android Police aracılığıyla) yapılan röportajda şirketin CEO’su tarafından onaylandı. OnePlus 9 ve 9 Pro’nun tam olarak ortaya çıkmasından sadece beş gün önce gelen duyuru, OnePlus’ın yeni amiral gemilerine ek olarak daha ucuz bir telefon da duyuracağı söylentilerini doğruluyor. Şimdiye kadar, telefonun yalnızca Hindistan’a geleceği doğrulandı.

Röportajda, OnePlus CEO’su Pete Lau, şirketin dahil edilen teknoloji ve tasarım açısından OnePlus Nord ile yaptığından “daha da ileri gitmek” istediğini söylüyor. OnePlus’ı ne kadar yakından takip ettiğinize bağlı olarak, Nord’u Avrupa ve Hindistan’da bulunan orta sınıf bir telefon veya ABD’de piyasaya sürülen bir bütçe telefonu olarak hatırlayabilirsiniz. OnePlus’ın fiyat-performans spektrumunun hangi bölümünü hedeflediği henüz net değil, ancak Lau’nun bazı yorumları bunun orta menzil sonuna daha yakın olabileceğini gösteriyor.

Telefonun 5G’ye sahip olacağını söylüyor ve 9R ile ilgili olarak oyun hakkında çok konuşuyor ve şirketin telefonun “ağır oyun” için “hızlı ve sorunsuz deneyimler” sağlamasını istediğini söylüyor. “Sorunsuz deneyimler” ve “düzgün kaydırma” referansları, son bütçeli telefonlarında olduğu gibi, OnePlus’ın muhtemelen 90Hz veya daha hızlı bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Oyun odağına gelince, bu bir donanımdan çok bir pazarlama odağı olabilir.

9R’nin geçen yılki bir işlemci olan Snapdragon 865’e sahip olduğu söyleniyor – burada genellikle oyun telefonlarının en yeni ve en iyi yongalarla öne çıkmasını bekliyoruz. Örneğin, ROG Phone 5 Snapdragon 888’e, 18GB’a kadar RAM’e ve 144Hz ekrana sahiptir. Bunların hiçbiri tam olarak uygun maliyetli değildir, bu yüzden belki de OnePlus’ın iddiasında ağır oyuncular için bir tuz tuzu alınmalıdır.

Röportajın geri kalanı somut ayrıntılara ışık tutuyor, Lau Hindistan dışındaki fiyatlandırma veya bulunabilirlikten bahsetmiyor, ancak OnePlus’ın 9R için ne düşündüğü hakkında bir fikir veriyor. Olay hemen köşedeyken, kesin olarak öğrenmemiz çok uzun sürmeyebilir. Üst düzey 9 ve 9 Pro’yu merak ediyorsanız, duyuru öncesi bilgi özetimizi okuyabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus, OnePlus 9R adında Uygun Fiyatlı Bir Telefonu Duyurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı. Apple, Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen neredeyse tüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör