OnePlus Watch, 23 Mart Tarihinde Açıklanacak

blank
OnePlus Watch, 23 Mart Tarihinde Açıklanacak

İçerik: OnePlus Watch, 23 Mart Tarihinde Açıklanacak

OnePlus Watch, 23 Mart Tarihinde Açıklanacak:

OnePlus’ın uzun zamandır beklenen ilk akıllı saati, şirketin 23 Mart’taki yaklaşan lansman etkinliğinden önce ilk kez ortaya çıktı; bu, yeni ürün serisiyle ilgili hemen hemen her haberin parça parça çevrimiçi olarak yayınlanmasıyla gittikçe alakasız hissettiriyor.

Unbox Therapy tarafından ilk kez tam olarak ortaya çıkan, yaratıcı bir şekilde adlandırılan OnePlus Watch, akıllı saat tasarımı söz konusu olduğunda çok fazla yeni çığır açmış gibi görünmüyor. Normal görünen bir saatte saatin sağ tarafındaki iki düğme (özellikle, kayan tepe tarzı tekerlek yoktur) görünür. Apple ve Fitbit gibi şirketler arasında popüler olan tescilli bantlar yerine standart saat kayışları gibi görünen şeyler de ilgi çekicidir.

Bu görüntü aynı zamanda, OnePlus CEO’su Pete Lau’nun bir forum gönderisinde doğruladığı Watch’un yeni işletim sistemine ilk bakışını veriyor. Wear OS değil, bunun yerine RTOS tarzı bir işletim sistemi çalışıyor. Lau’nun gönderisi ayrıca OnePlus telefonlara, kulaklıklara ve TV’lere “kesintisiz bağlantı” ve “uygun fiyat noktası” vaat ediyor.

Akıllı telefon sızıntısı Ishan Agarwal, 46 mm’de ölçüm yapacağını, IP68 su direncine sahip olacağını ve OnePlus’ın Warp Charge sisteminin bir versiyonuna sahip olacağını iddia ederek OnePlus Watch’un özellikleriyle ilgili daha spesifik ayrıntıları ortaya çıkardı (bir haftalık pil ömrü vaat ediyor. 20 dakikalık şarj). Ayrıca 4 GB depolama alanına ve bildirimleri, gelen aramaları görme ve antrenmanları otomatik olarak algılama özelliğine sahip olacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Watch, 23 Mart Tarihinde Açıklanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör