Sony, Evo Espor Turnuvası Düzenleyecek

blank
Sony, Evo Espor Turnuvası Düzenleyecek

İçerik: Sony, Evo Espor Turnuvası Düzenleyecek

Sony, Evo Espor Turnuvası Düzenleyecek:Sony, RTS adlı bir şirketle ortak bir anlaşma yaparak, dünyanın en eski ve en uzun soluklu espor turnuvalarından biri olan Evolution Championship Series’i satın aldı. Sony, anlaşmanın şartlarını açıklamadı, ancak organizasyonu yetenek yönetimi ajansı Endeavour’un bir kolu olan RTS’nin yardımıyla yöneteceğini belirtti.

Sony’ye göre, Evo’nun kurucu ortakları Tom ve Tony Cannon, organizasyona rehberlik etmeye devam etmeye yardımcı olmak için danışmanlık rollerinde kalacak. İkili ortak bir açıklamada, “Yeni ortaklık, muhteşem turnuvaları ve rekabetçi oyun deneyimlerini bu yıl ve sonrasında size geri getirmeyi taahhüt ediyor,” dedi. Ayrı bir mesajda Evo iş geliştiricisi Mark Julio, turnuvanın tüm oyun platformlarına açık olmaya devam edeceğini söyledi.

Geçen yıl, Evo’nun yalnızca çevrimiçi bir etkinlik olarak ilerlemesi planlanmıştı, ancak kurucu ortak Joey “Bay Sihirbaz” Cuellar’ın küçük bir çocuğa saldırmakla suçlanmasının ardından iptal edildi. Capcom da dahil olmak üzere birçok video oyunu yayıncısı kendilerini turnuvadan uzaklaştırmaya başladı. “Her türlü tacizin veya tacizin Evo’da veya gelecekteki olaylarımızın hiçbirinde yeri olmadığını yeniden teyit etmek istiyoruz ve topluluğumuzun üyelerine her zaman size saygı, haysiyet ve nezaketle davranılmasını sağlamak için her türlü önlemi alıyoruz. Hak ediyorlar, “dedi Toplar açıklamasında.

Sony, önümüzdeki birkaç hafta ve ay boyunca satın alma hakkında paylaşacak daha fazla bilgiye sahip olacağını söyledi. Bu arada Evo, 6 Ağustos’ta iki hafta sonunu kapsayan çevrimiçi bir turnuva ile geri dönecek. Etkinlik, yarışmak isteyen herkese açık olan Guilty Gear Strive, Mortal Kombat 11: Ultimate, Street Fighter V: Champion Edition ve Tekken 7’yi içerecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, Evo Espor Turnuvası Düzenleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Spotify, Clubhouse Rakibi Greenroom’u Piyasaya Sürdü

Spotify, Clubhouse Rakibi Greenroom’u Piyasaya Sürdü: Clubhouse’un çığır açan başarısı, canlı ses konusunda bir kovan …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör